Пост на кој сте се изнасмеале

ComputerService

Доктор
Член од
7 мај 2013
Мислења
90
Поени од реакции
50
hmn.JPG


СЕ СЕ АЛИ ОВА „МИСЛЕЊЕ“ НА АНЧО Е ВРВ!!!!!

Доктор на науки за масту........ :D
 

Io Sono Interista

The original, one and only IoSono.
Член од
21 декември 2007
Мислења
28.336
Поени од реакции
57.931
Vo fan klub inter sekogas vazni diskusii:

има да ја куцам со тебе нареден пат коа ќе доеш у Мондано на тоа кошот позади, цепелини ќе праиме со остали, and1 финтици и тројки од пола терен.

земал го поти.

и сеа фул ќе пуштам, а не го твоето педерско брадиче, трчи трчи влакненце, не го бричи, пушта фен на најако и му летаат влакна у вц, до душа 8 педерски ванаби влакна се у прашање, ОСУМ, ја сум земал го преценуем, зимно време не му ни расте дека ветровито е доста, сум видел девојки со погуст брк од твојот ванаби.

Он земал за брада ќе збори, не си кадарен бре, клошар еден.

:pos:
 

Олимпија

Македонија во срцето!!!
Член од
26 март 2008
Мислења
5.624
Поени од реакции
9.146

leandra

Модератор
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.641
Поени од реакции
38.562

dragonsky

Hate leads to suffering
Член од
25 декември 2010
Мислења
42.912
Поени од реакции
84.320
Ама сите вие паметни се правите а ниеден не ни дава одговор од каде Плах ни ги знае фејсбук профилите ?!?!? Поврзана да не е Кајганава со фејсбук ?!? Зошто при аплицирање не пишува дека ќе се поврзете со нашите профили ? Од каде не знаете ?!?!?
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.670
Поени од реакции
11.716
Ама сите вие паметни се правите а ниеден не ни дава одговор од каде Плах ни ги знае фејсбук профилите ?!?!? Поврзана да не е Кајганава со фејсбук ?!? Зошто при аплицирање не пишува дека ќе се поврзете со нашите профили ? Од каде не знаете ?!?!?

Затоа изгледа снемува форум, некои буцки се прават. Плух е врзан изгледа со моќни структури а газдиве на Кајгана се под притисок...нешто сериозно се случува. Еве на пример ако пишите пасворд во пост испаѓаат ѕвездички, еве го на пример мојот пасворд:

**********
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Ама сите вие паметни се правите а ниеден не ни дава одговор од каде Плах ни ги знае фејсбук профилите ?!?!? Поврзана да не е Кајганава со фејсбук ?!? Зошто при аплицирање не пишува дека ќе се поврзете со нашите профили ? Од каде не знаете ?!?!?
треба сега да се тепаме меѓу себе
mene prv mi pisa qurwo, na mene misli :D
 

Andrew

ќ
Член од
27 октомври 2011
Мислења
5.832
Поени од реакции
15.261
Затоа изгледа снемува форум, некои буцки се прават. Плух е врзан изгледа со моќни структури а газдиве на Кајгана се под притисок...нешто сериозно се случува. Еве на пример ако пишите пасворд во пост испаѓаат ѕвездички, еве го на пример мојот пасворд:

**********
sakamdajadamsendvici1234
--- надополнето: 16 октомври 2013 во 19:25 ---
оти излажа бе? :eek:
 

Hurin

Pokerface bastard
Член од
3 јуни 2009
Мислења
8.537
Поени од реакции
14.670
Затоа изгледа снемува форум, некои буцки се прават. Плух е врзан изгледа со моќни структури а газдиве на Кајгана се под притисок...нешто сериозно се случува. Еве на пример ако пишите пасворд во пост испаѓаат ѕвездички, еве го на пример мојот пасворд:

**********
junajtedsampioni4evaa007
 

Kajgana Shop

На врв Bottom