Пост на кој сте се изнасмеале

Human

Explorer
Член од
10 октомври 2009
Мислења
12.069
Поени од реакции
4.716
Седи бе ме пресмеа ...Камо да имаше повеќе типаци ко овај во чек дис аут 5 години животов ке ми го продолжат
А бе не 5 туку 10......читам и се кинам од смеење....
 
Член од
23 август 2008
Мислења
1.755
Поени од реакции
264
Си ги читав моите први постови на форумов..леле луѓееее:tapp:
 
M

marsovka

Гостин
И пак ќе те прашам Летко, каква опасност преставува Цесна од 300 кг?
Цесна тежи 1000 кила (не 300) и може да понесе околу 270 кила терет, 60 кила германец тинејџер и 100 кила 40 килотонка артилериуска граната и уште место да го земи препарираниот ленин.
Чичо Лет 3 , божјиот човек кој ни го носи божјиот дар смеењето до солзи .
Фала ти боже за даровите :)

бонус
Драга кајгана

Многу се лутам што неможам да си го повратам никот thegirl1 ! Ми отидоа во неповрат мислењата и репутацијата! :nenene:

Инаку, што да ти кажам друго. Почнавме со школо, одма почнаа со испрашување :nenene: Е кога одма бе луѓе? Па ние уште мислиме дека сме на распуст бе алоо :helou: Почекајте да се адаптираме малку. Е таму накај јуни можете да почнете со испрашување. И одма да завршите. Бидејќи, летен распуст ќе иде какви испрашувања :nenene:
Иначе не дека е тешко во втора година, боза е али не ми се учи ни малку :toe: Сакам по цел ден на компјутер и то е то :toe: :helou:

И то што др да ти кажам. Аааа да. Леле колку ми се смешни некоииии :nesvest: Леле чоек сами си се брукаат ама не ми се верува стварно :uvo:

Иначее да ти се пофалам имаш VIP член :pipi: Како ма кој? Па јас деее :helou: Па нормално дека знаеш, инаку че те џитнев преку прозор :pos2:

Ај сеа биди ми поздравена, јас одам да пишам нешто по темиве, малку на фб и после одам надвор да се прошетам малку. Ќе искачаме цело друштво. Да се собереме сите, да си поприкажеме малку, и богами јас имам неколку смешки да им раскажам, од тука де од сајбер светов, да се изнасмееме :pos2::pos2:

И то.
Поздрав
Лично твоја,
thegirl1-girlsk-VIP

Потпис
________
читај болд :jaj:
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
Чичо Лет 3 , божјиот човек кој ни го носи божјиот дар смеењето до солзи .
Фала ти боже за даровите :)

бонус
читај болд :jaj:
1.000.000 мислења во неповрат. гад демит, и јас да сум би се нервирала.
 

DonRistovski

Peace Disturber
Член од
1 септември 2009
Мислења
3.441
Поени од реакции
4.052
Беше 24 април 2002 година.Јас мојот братучет и неговата сопруга се враќавме од Охрид во 2 часот навечер.Наоколу 2 км од стража колата откажа. сепак не фати мала паника што ке прави во тоа време,се решивме да ја оставиме колата и да тргнеме пешки кон стража за да побараме помош по неколку метри од колата излезе силна светлина од каде што уште повеке се исплашивме и почнавме да бегаме одкако стигнафме на стража братучедми најде едно малечко бело маче го чуваше цела вечер му даде да јаде и го галеше кога дојде време за изгрејсонце мачето се сврти кон нас и ни реце чеда мој вашата кола се наоџа во гостивар каде што живеете одите дома и бидете добри како што бевте со мене и исчезна од тој ден братучедми и неговата сопруга не прозбореа а јас обелев во косата и имам тикови.
Interesno vo sekoj slu4aj kakov glas imase zenski ili maski?
маче што зборува? :хаха:
 
Член од
28 април 2009
Мислења
1.831
Поени од реакции
253
Trenerov od univerz ako kupi nekoj nov i skap avtomobil,so parite od namestenite utakmici,ke mu go krenam vo vozduh so butan-propan ili metan..
Од небо666
UNIVERS : Kometal 12 : 47


Ne ne,ovoj natprevar nebese namesten.
Zosto izgubija so olkava razlika?
Site igraci na kometal bea pod doping,da se pravese doping test,nikoj nemase da go pomine.
+ za kometal igrase edna Crnka,a vo osmo odd po fizika se uci deka temnite tela polesno ja oddavaat toplinata.
Kolku pati bilo pogolemo ladenjeto kaj crnkata odkolku kaj nekoja igracka od UNIVERS?Najmalku 5 pati.....

Kometal da bese jak tim,nemase da zema crnci da igraat za nego.....
ИСто од небо666

Напишано од pcjodamaster
У трета како што се тргнале...
На тоа небо враќа
Da da,vo treta liga,ama vo svetsko prvenstvo...
:pos::pos::pos:

Da bese kometal tolku jak,nemase da kupuva igraci od site strani na svetov,i da potkupuva trenjeri....

Se dodeka vie ne dokazete deka ne bil potkupen,TOJ E POTKUPEN...
:vozbud:

Aj sega,deka sum vo pravo,sakate da me zamolcite...
ah,da,trenerot na UNIVERS gi potkupil adminite da me baniraat,za da me zamolcat,no borbata protiv korupcijata ne zastanuva tuka.
:vozbud::vozbud::vozbud:

aj sega,ke pisuvate na angliski,za da nemozam da procitam?
:pos::pos:

NISTO NEMOZE DA ME ZAMOLCI,ni ban na IP adresata.
Za prvpat mvo zivotot mi e milo sto nemam doma net...
ako ste ja banirale 62.162.250.250 togas od ORION NET (12 kompjuteri) nemoze da se otvori ovoj forum,kolku net klubovi ima vo gv?ke treba cela makedonija da ja banirate,pa da me zamolcite.
Sto ke rece trenjerot od univers koga ke slusne deka ne ste me zamolcele?
ke si gi bara parite nazad!!!
:vozbud::vozbud:

NEBO666:vozbud:
 
Член од
14 јануари 2008
Мислења
4.251
Поени од реакции
909
Во прашање се само различни гледишта, мислења и вкусови, тој мисли дека педрите не треба да постојат, мисли дека се нездрави и дека треба да се ликвидират а ти мислиш дека нема ништо поубо на светот од топол кур в газ и жешка сперма в уста.
Ниту тој би те убил тебе навистина ниту ти би му го испушил нему за озбилно така да сте фита фит.

нерешено.
:pos: :cuc:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238

wot

њ
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.514
Поени од реакции
33.684
Во тема Аватари и потписи (правила!)

Да не е голем потписот???
Дечки со дукс?
http://forum.kajgana.com/member.php?u=36680 - дај средете му го потписот-сликата боди очи...
Го барам членот што има во потпис текст нешто за жените дека спијат со парите пред карактерот со убавината пред душата вака одеше мислам:kesa: Знам дека ова не е за овде но ми треба текстот.
Ја ставил Македонија во потпис. Сосе другите делови...

http://forum.kajgana.com/member.php?u=32497
Дечки со дукз за аватар забрането, само со шишка. :icon_cool
 

Kajgana Shop

На врв Bottom