Пост на кој сте се изнасмеале

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.076
ХАХАХАХАХАХ и ова е од сега во моите топ 10. А го има некој прашано ја видел гола :pos2:

Грешка Избришете постот над овај што е


ОВА Е ТОА ШТО ТРЕБА СЕКОЈ ДА ГО ВИДИ


http://forum.kajgana.com/showthread.php?p=2495933#post2495933
 

831

HOATH IAIDA
Член од
8 ноември 2009
Мислења
6.670
Поени од реакции
11.712
Тип што рендал печурки у хашишот и сите околу него мислеле дека праи чуда, уствари трипале. Обичен човек, син на незнаен јунак ама на мајка му и било срам да го признае тоа, па им праела филмови на селаните.

temata e Sto e Isus?....hahahhah zakon odgovor....hahhahahah
 

Jax Rebel

Navajo Rider
Член од
6 јули 2008
Мислења
5.255
Поени од реакции
2.241
Bese toa pred 4 godini i si sedam taka so curata iskulirano u park4e kaj mene pred zgrada i togas imase so da se vrti bea toa vreminja,i taka neso uz muabet mi nosi semki i mi vika izvolte koa i ja puknav edna se prevrti tri pati u vazduh i posle pretase u mesto ja tuka celiot nafuran oti use upotrebue srbizmi a zlaten jazik iame po4nav da ja rogam da ja mavam i da ja tepam a seto toa pred o4ite na dve babi4ki i eden maloletnik i mamata nivna me prijaviija u policija uste go jadam radi toa eeee vise sekoj den na vrata me tepaat zatoa so zenska rabota da si nemas oti ke zavrsis ko mene siot vo modrici i oblean vo krv
Од ми4о, на темата: Ја истепал девојката затоа што му раскинала..

Еве сега се смејам на тема: Ејакулирање - место и причини:

Не ејакулирам, го чувам во себе.
Не се плашиш да не останеш труден?
:pos2::pos2::pos2:
 

\m/arko

A place where the beer flows like wine...
Член од
15 јануари 2008
Мислења
6.357
Поени од реакции
789
Мислење на Џиш.

Ме имаше цитирано... вака беше некако... Марко по 100 пат точак не спаѓа во моторно возило. А темата беше "Колку сте кренале највеќе со кола/мотор?" вака нешто.


Исто така таа фацката што отвори тема мислам, Кој сака да ми го испуши?
 

bounty_hunter

Фатенко
Член од
13 октомври 2009
Мислења
1.268
Поени од реакции
322
Од преголема желба за ремет (не знам на што/кого), луѓево не знаат што прават. Прво заклучокот, па потоа причините за тоа.

ВАЖНА-ВД во полн Афект. :vozbud:
Чекај чекај бе кај си се залетал? Кога сум се улизувала на идивиди бе? Никогаш на никој форум не сум се улизувала! И не дека многу сакав да станам модератор-сакав да станам модератор на идивиди за малце да го насочам идивиди на правилниот пат ама ништо и они сами губат од тоа што не ме ставија мене за модератор...и не ги плукам заради тоа туку ќе повторам заради тоа што не ги почитуваа моите политички ставови и им пречеше мојата политичка определеност! А последниот пат ме банираа зашо реков дека кајгана е град а идивиди село:pos2:
ВАЖНА-ВД напиша:
На форумов СЕ ми се допаѓа! Едноставно е вистински форум! БРАВО за администраторите!
Исто како и Марјан-Мики и мене ме нервира кога некој пишува латиница! Кога пишувам кирилица ПОСТОЈАМ!
Исто така ме нервира болдираната реченица-модераторите супер си ја работат својата работа:wink::helou:Не гледам што недостасува во нивната работа?
Драга Кајгана

Што да ти кажам еве малку дојдов да те поматам:helou: Е арно ама ме изнервираа т.е ме изначудија една група на членови:pop:Стварно има секакви на форумов:pop:Но комент...Па што кур бараат тука ако...ма ајде да не продолжувам мислам стварно...и извини на израз али така е :kesa:Да искористам и да ги поздравам администраторите,супер модераторите и модераторите!:helou:
Др што да ти кажам бе кајганче ти добра си? :helou:Секако и до тебе поздрав!
Ајде уште малку и ќе полниш 5 годинки:helou:
Што да ти кажам друго отидов јас да се распишам по темиве:helou:
Драга Кајгана
Како си? Јас сум супер...:helou: Се мислев да одам на фејсбук ама каков фејсбук кајгана е врв:helou: Вчера ме изнасмеа плачкото Златник и ме изнервира што го вреѓаше форумов:nenene: Предмалку се вратив од факс и јадев и сеа ќе окапам на форумов и то...:helou::pipi:
Немам прашања...само имам една голема пофалба!!!
ДА ЖИВЕЕ КАЈГАНА! УАА ИДИВИДИ! БТВ...дојдете во групата АНТИ ИДИВИДИ:helou:
Поззз
Така е Лав-Компјутерс:helou:ДА ЖИВЕЕ КАЈГАНА! УААА ИДИВИДИ!

Зачленете се во групата АНТИ ИДИВИДИ :helou:Ќе падне добар ремет:pos2:
Поздрав до братот ace_boy и сестрата ВАЖНА-ВД, ви пожелувам пријатен престој на форум и незаборавни мигови за обајцата.

:dudlac::dudlac::dudlac::dudlac::dudlac:
:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos:

Имам брат помал 4 години има 15 години...не сме се карале добро како помали некои мали караници имало ама сега веќе не...
Imam sestra 4 godini pogolema ima 19 godini :helou:Eve ja:helou:
 

Iceboy

Porque somos LOS MEJORES
Член од
23 октомври 2008
Мислења
17.278
Поени од реакции
17.958
Од преголема желба за ремет (не знам на што/кого), луѓево не знаат што прават. Прво заклучокот, па потоа причините за тоа.

ВАЖНА-ВД во полн Афект. :vozbud:









Поздрав до братот ace_boy и сестрата ВАЖНА-ВД, ви пожелувам пријатен престој на форум и незаборавни мигови за обајцата.

:dudlac::dudlac::dudlac::dudlac::dudlac:
:vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud: :vozbud:
:pos: :pos: :pos: :pos: :pos:
:pos2::pos2::pos2::pos2:Да пукнеш ме изнасмеа:):pos2::pos2::pos2:ЗВЕР си човек како не те мрзеше да ги бараш мислењава за да ја напраиш компилацијава:)
 
Д

ДаркхарТ

Гостин
wannabe ШТИК :vozbud:
Pa koa site otidovme u sredno nekako se oddalecivme ne e ona so bese uste onaka se druzime ali retko so ogled na toa so ja bev najpopularen u skolo uste me vikaat da iskacame zaedno ali i sea u sredno stanuvam popularen taka da:smir:
ФЕЈК!
odete vo profil kaj mene ima poveke fotki od mene
Aj i mene da me staite

ajde cekam da me stavite vo anketava togas da vidime koj e najubav
си ја ишка мувата од капата :vozbud::vozbud:
Нема врска редоследот ги пишував кој како ќе ми падне на памет...

Ејсид
Бидиков
Мистичен
пио-пзс
Братот
Лав-Компјутерс
Мац))
бобипп
бобанмацедониа
замислена
немам зборови за овие двајца братче и сестриче...господ да ги благослови од кога дојдоа на форумов животот ми се продолжи :pos2::pos2::pos2::pos2:
 

демнач

Неафирмиран кајганџија
Член од
11 август 2008
Мислења
1.621
Поени од реакции
412
Ова отворена тема на Мистерии:
Aj Ako Znaete Neso Pojse Za Ova Pisete.Ja Otvoriv Temava Poso Eden Drugar Se Setal So Drug Druga I Neso Se Zezale I Slilkanle Malo Devojce.Ama Koa Ja Izvadile Slikata Videle Devojce So Dolga Crna Kosa.
од Kajganarija
Му пишувам на Apokalipto "Зашто ја избриша темава бе"
Apokalipto:E што сака да и излезело кога сликале девојче бе,диносарус:)
 

superstarpizza

Unsurpassed Сasual Dating - Verified Damsels
Член од
20 септември 2008
Мислења
6.025
Поени од реакции
1.363
Ова отворена тема на Мистерии:
Aj Ako Znaete Neso Pojse Za Ova Pisete.Ja Otvoriv Temava Poso Eden Drugar Se Setal So Drug Druga I Neso Se Zezale I Slilkanle Malo Devojce.Ama Koa Ja Izvadile Slikata Videle Devojce So Dolga Crna Kosa.
од Kajganarija
Му пишувам на Apokalipto "Зашто ја избриша темава бе"
Apokalipto:E што сака да и излезело кога сликале девојче бе,диносарус:)
:pos2::pos2::pos2::pos2:
Ако не ми беа ушите ојде вилицата од смеење!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom