Ејакулирање - место (и причини)

  • Креатор на темата Acid
  • Време на започнување

фио

The Magnificent Seven in One
Член од
19 април 2006
Мислења
58
Поени од реакции
1
Внатре, на топличко :) Све друго е повеќе чалам од кеиф :)
 

InTr0

138 bpm
Член од
28 јуни 2007
Мислења
90
Поени од реакции
8
на бицепс :music3:

btw.. претходниот пост беше пишан пред ТОЧНО 3 години, каква коинциденција...
 

TpH_Bo_OkO

Трноризец
Член од
18 мај 2005
Мислења
11.537
Поени од реакции
878
Најглатко велиш „Пружи рачињата“. :)
 
Член од
15 мај 2009
Мислења
32
Поени од реакции
2
plasiranje u razni mesto-polozbi e majstorija, mutpipoint injection...a racete se za hand job-manuelec, najcesto koristeni od osobite pri opshtenjeto:pos2:
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Гледам да не свршувам на неа, барем не првиот пат, не сакам да се лепам со сперма додека ја ебам понатаму. Ова ми е основно...

понатаму. Можеш да и свршиш на стомак или фаца, па следниот пат да ја ебеш доги, така нема да се замачкаш.. или на грб па да ја свртиш ако на грб си свршил.

п.с. Какво бацување после свршување во уста??

Ако на жените им се свиѓа да голтаат сперма, не значи дека и на нас ни се допаѓа да вкусиме некој остаток од неа, кога им виси онака од крај на уста, или го има на нос, па да ме ушлапа во фаца)

Интересно е што жените мислат дека кога ќе и свршиш на фаца или во уста дека е во ред да ја бациш после тоа. Извинете, ама не е.
извини што ќе те цитирам ама...
зошто да не ја бациш после свршувањето во уста??!?зарем не е спермата дел од тебе,зарем има нешто од што ти е гадно?и зошто да не биде во ред да ја бациш таа што си ја работел(особено ако ти е девојка)после свршување?

јас сакам кога ми свршуваат на градите,на врат(ама не накај уста) и на грб-во близина на задникот...може и во уста ама по претходен договор...:vozbud::toe:
 

GoD.HateUSaLL

Фар акрос д диштанс
Член од
30 март 2008
Мислења
8.339
Поени од реакции
8.238
извини што ќе те цитирам ама...
зошто да не ја бациш после свршувањето во уста??!?зарем не е спермата дел од тебе,зарем има нешто од што ти е гадно?и зошто да не биде во ред да ја бациш таа што си ја работел(особено ако ти е девојка)после свршување?
Од исти причини зашо ти не си ја бацуваш искористената улошка.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
сакам да свршувам највеќе во уста и на лице... причина? осеќај на алфа мажјак, доминантен, она потчинета... да се знае кој прска у куќа...
потоа следат градите и газето...
 
Член од
16 октомври 2009
Мислења
593
Поени од реакции
28
Кога сум врз неа одма над вагината,па ако се слизне надоле јебига бичу чале.
 

AtoM-AnT

Dexter
Член од
3 септември 2008
Мислења
4.530
Поени од реакции
583
Го вадам и свршувам, може да биде на стомак, фаца или коса а се зависи од тоа колкав е притисокот во моите ташаци...
 
Член од
14 јуни 2009
Мислења
147
Поени од реакции
21
некако не ми иде девојка што има основни морални вредности да сака и свршат у уста...исто важи и за мушко-да сака да и сврши у уста на саглам девојка.... изглеа никад неможете да знаете дали идната ваша жена нема прогутано едно 3 литра сперма од други мушки...јебига изглеа и тоа стана нормално у денешно време
 
Член од
8 октомври 2009
Мислења
821
Поени од реакции
301
Од исти причини зашо ти не си ја бацуваш искористената улошка.
мислам дека лоша споредба направи со улошката...ај да ги спомнеше женските сокови и така и така...ама улошка?!?!
не е исто улошка и сперма...никој не ја лиже улошката,а спермата ја голтаат бар 30% од женските...што значи не е отровна,па да неможеш да ја залапаш женска ти
 

Кралот Марко

Не прилепчанецот, ами Јас
Член од
6 ноември 2008
Мислења
3.969
Поени од реакции
278
Ние ејакулираме секаде каде што другата страна според рамковниот договор нема да биде загрозена повеќе од 25% од нејзината територија. Во контекст на тоа внимаваме при ејакулацијата точно да ги оцртаме границите на заедничкиот интерес, не оставајќи сомнеж кај другата страна дека оцртувањето е бледо и слабо обележано. :kesa::sakas_ust::smeshko:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom