Порака до бившите

Член од
30 август 2011
Мислења
14
Поени од реакции
13
И што мислеше,дека можеш да се вратиш после 5 год и се да биде по старо? Леле,Господе! Епа,погоди што,драги мој-си се заебал многу! И знам дека те боли тоа што конечно сум срекна со некој друг,и знам дека сум ти најпотребна во моментов,али не ми преостанува ништо друго освен да се смешкам задоволно :)
Конечно дојдоа моите 5 минути:D!
 
Член од
30 август 2011
Мислења
10
Поени од реакции
1
Abe sto da kazam na bivsite osven fala za vremeto sto mi go posvetija i za podmackuvanjeto so go pruzija ... hmmm malku sarkasticnost ne e na odmet neli sepak temava e da se izduvas :DDDDDD
 
Член од
23 јули 2011
Мислења
129
Поени од реакции
18
Мајни ми се од глаата бе , досадна стана :mad:
 

RebelMk

₪ ₪ ₪
Член од
18 октомври 2010
Мислења
1.680
Поени од реакции
1.019
До бившата - ГОРДОСТА И ИНАЕТОТ ЈА УНИШТУВААТ ЉУБОВТА :)
 

Sapphire

Persona non grata
Член од
30 јануари 2011
Мислења
935
Поени од реакции
1.559
Се се врти во круг, па еднаш и ти ќе сакаш ко јас.....! ;)
 

Мајло

B I S
Член од
22 јуни 2009
Мислења
1.594
Поени од реакции
940
Ќе речеш едно дете,младо помладо од мене-смрдле 22 годишно,ме лажеше и мислеше дека ќе ме прелаже.Знам дека таков ќе бидам пред очите на твоите дома,браќата,другарките од твоите муабети.Ама само ти знаеш дека тоа смрдле те љуштеше кога ќе посака,каде ќе посака,и дека од тоа дете испи поише литри семеница од сета вода што си ја искористила за туширање у јуни месец,да само ти ќе знаеш.
А да знаеш само колку те љубев!
 
Џ

ЏинЏер

Гостин
Ако пишувам за сите одделно, ехеее, до сабајле треба да типкам по тастатурава. Така да нека биде кратко и јасно до сите бивши: СТЕ ГО ИЗГУБИЛЕ НАЈДОБРОТО ШТО СТЕ МОЖЕЛЕ ДА ГО ИМАТЕ ВО ЖИВОТОТ! :pos:
Се зезам нормално... нема што посебно да им кажам, се е одамна кажано.
 

SweetGirl*

мудар посматрач
Член од
9 декември 2009
Мислења
141
Поени од реакции
119
има една песна која му ја порачува и оди вака ( само јас у машки род ) " Јас предобро те знам, ти го криеш својот срам и не си толку ладна ( ладен ) ко мраз,,,,

И нешто од мене " Уживај и биди среќен сепак Живот иде даље "
 

Kajgana Shop

На врв Bottom