Поплаки

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.947
Поени од реакции
9.580
Димитров МОРОНУ Бугарски
 

MiaSanMia

Chipolopolo
Член од
7 април 2012
Мислења
9.974
Поени од реакции
8.682
Германија ракомет губи од црногорциве кои играат без пет стандардни играчи.(Ако не го рачунаме Марковиќ би биле 4)
Судииве помагаат,помагаат ама џабе тешки свињетини не знаат да искористат.(n)
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
На едното Алкоркон 1 , на другото Германија 2 ракомет ...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.288
Поени од реакции
65.187
Kaква одбрана имаше голманот на Жирона во 93-та минута...
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.946
Поени од реакции
112.113
Сок идиотот, 6-1 5-2 водеше за да го изгуби мечот на крај. Да умреш гнидо смрдлива.
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.288
Поени од реакции
65.187
Хас, сестра америчка да ти ја ебам...
 

LaChupacabraLoca

jedi master
Член од
13 октомври 2011
Мислења
3.531
Поени од реакции
5.063
Андреа Петкович ..





Германка со босанско потекло која личи на ебан хермафродит , а игра тенис ко болен од Паркинсова болест ... Курва грда, пред десет дена планираше да се повлече од тенисот, дојде у Нирнберг стигна до финале , играше пред домашна публика против полусаката Романка која вчера одигра многу тешок меч и оваа кравата босанска се реши после 2:1 у првиот сет да не се замара со тенисот. Десетина брејк шанси, ниту една неискористена, погодена мрежа при смеч без противник на теренот и само едне добар потег во цело финале ... Па курво грда, ако не ти се играше шо не го предаде пред да почне ?!?! Ти ебам овцата, ега последен натпревар шо ќе го одиграш да ти е ова, да скапеш у некоја котара на Алпите музејки кози, ти ебам неспособната ...
 
Член од
14 април 2012
Мислења
32.288
Поени од реакции
65.187
Ѕверов Јужни,,,
Удираше рекети од глава пред некоја година, сега одигрува БЕКХЕНД БАНАНИ...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.676
Поени од реакции
43.576
Чичарито да даде гол
Балотели да даде гол
Паркер -18,5
Вејд +16,5
Миркуловски +1,5


За 50 денари, колку да биде поинтересна спортската вечер. :P

2,500. :(

А не ни планирав да пишам, отидов на кафе, па викам ај ќе изиграм едно на заебанција. Ептен ми е мака ради типовите, ги погодив стрелците на 2 од 3те гола на Мексико-Италија, а и Миркуловски беше огромно поклонче. А сигурно немаше да го играм - Паркер, ама ми текна оти на вести слушнав бил нешто повреден, неизвесен бил, ама демек кажал оти не важат повредите за вакви утакмици. Сепак си помислив дека може се фура безвеза и затоа го пишав -. :)
 
Ф

Фил Ајви

Гостин
каде бе нема да игра во финале а ја доигра претходната утакмица без проблем ништо посериозно не беше...
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.676
Поени од реакции
43.576
каде бе нема да игра во финале а ја доигра претходната утакмица без проблем ништо посериозно не беше...
Не гледав да го ебам, така слушнав на вести па викам ај -. Мани друго, не оти ќе оди ептен во +, колку да ме заебе само.

Edit: Отиде над 25 веќе. Ај бар малце утеха, дека не сум бил блиску. Иначе, кога го објавив постот 17 поени имал овој, а јас мислев 19 цело време. :D Како и да е.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom