Помош, софтверски проблеми и совети

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
This aplication has failed to start because d3dx9_43.dll wa not found. Re-Installing this aplication may fix this problem
Ениуан кен хелпп мии плиис?
 
Член од
4 јули 2008
Мислења
6.134
Поени од реакции
1.896
This aplication has failed to start because d3dx9_43.dll wa not found. Re-Installing this aplication may fix this problem
Ениуан кен хелпп мии плиис?
Претпоставувам игра ти го бара ова.Ако сум во право побарај во фолдерот каде ти е инсталацијата за играта најди directX.Ако нема пиши DirectX 9 download на гугл.
 

Rabrobil

Seduce and Destroy
Член од
1 јули 2010
Мислења
886
Поени од реакции
294
Тој проблем со длл то го средив ама сеа кога пробувам да ја пуштам ми се појавува

Uploaded with ImageShack.us
 

city

Модератор - технократ!
Член од
1 март 2005
Мислења
2.780
Поени од реакции
276
Ме интересира, дали некој има идеја како можам да отворам password protected word document на кој му го имам заборавено пассвордот?
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Имам проблем со Мозилата. Користам 4.0б6 верзија. Кога идам да ставам home page, пишам гугл, стискам ок, и после па си е претходната...
Да не е некој баг?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Имам проблем со Мозилата. Користам 4.0б6 верзија. Кога идам да ставам home page, пишам гугл, стискам ок, и после па си е претходната...
Да не е некој баг?
Таа верзија ќе излезе во 2011, што значи..... стај си се на финалната од 3 верзија.
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.266
Поени од реакции
16.276
Дечки, иам проблем со операта. Не можам да се логирам на фејсбук и на една др страна, не ми го чита пасвордот, на Кајганава коа ќе стиснам нови мислења не ми ги дава новите мислења, туку си остануваат темите исто ко и претходно.
На фејсбук коа ќе го пишам пасот ми вика дека има нешо проблем со колачињатa.
Има некој некаква идеја што конкретно би можело да биде?
 
T

Tetro

Гостин
Дечки, иам проблем со операта. Не можам да се логирам на фејсбук и на една др страна, не ми го чита пасвордот, на Кајганава коа ќе стиснам нови мислења не ми ги дава новите мислења, туку си остануваат темите исто ко и претходно.
На фејсбук коа ќе го пишам пасот ми вика дека има нешо проблем со колачињатa.
Има некој некаква идеја што конкретно би можело да биде?
Симни ccleaner, инсталирај, зачисти и пиши после како си поминал.

--- надополнето ---

Дечки, иам проблем со операта. Не можам да се логирам на фејсбук и на една др страна, не ми го чита пасвордот, на Кајганава коа ќе стиснам нови мислења не ми ги дава новите мислења, туку си остануваат темите исто ко и претходно.
На фејсбук коа ќе го пишам пасот ми вика дека има нешо проблем со колачињатa.
Има некој некаква идеја што конкретно би можело да биде?
Симни ccleaner, инсталирај, зачисти и пиши после како си поминал.
 
Член од
25 октомври 2008
Мислења
534
Поени од реакции
75
Сите икони на позадина ми се селектирани, а ко ке стегнам десен клик ми пишит на англиски и на италјанси јазик како да го средам то ??? фала однапред:salut:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom