Помош околу Counter-Strike (општо)

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.617
Поени од реакции
33.994
Koга еднаш ке го ставиш tempdecalot во фолдерот, не менувај ништо во options.
 

warlic MKD

КирЕ..Поштарот
Член од
16 септември 2008
Мислења
270
Поени од реакции
5
right click>properties> check read only - и ќе можеш да чепкаш во options :)
Ке направиш со DecalConverter сликата и ке ти се снима во phld.wad .(такво нешто беше).. ке ја смениш во tempdecal.wad и ке чекираш Read-Only .. и после чепкај си по опшанс..
 
Член од
30 септември 2008
Мислења
24
Поени од реакции
0
nesto ne e vo red so mojot net ili pak so forumot pisuvam i ne pokazuva deka jas toa sum go pisal denes nego pokazuva koj pisal posleden vcera ...:D mn me buni:):toe:
 
Член од
25 септември 2008
Мислења
8.785
Поени од реакции
1.554
тони брат дај бе кажи му на алак нека среди серверот ајде пак почна да лагира :(

сеа поиШе поЧна да лагира по 140 :mad: :tapp::tapp::tapp: daj napraite neso :S lele :S :( :'(
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
тони брат дај бе кажи му на алак нека среди серверот ајде пак почна да лагира :(

сеа поиШе поЧна да лагира по 140 :mad: :tapp::tapp::tapp: daj napraite neso :S lele :S :( :'(
Како што мислам ја, НЕМА ЛАГ :drk:
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
тони брат дај бе кажи му на алак нека среди серверот ајде пак почна да лагира :(

сеа поиШе поЧна да лагира по 140 :mad: :tapp::tapp::tapp: daj napraite neso :S lele :S :( :'(
Исклучи мсн , LimeWire и другите и ке немаш лаг ....:helou::smir:
 
Член од
20 септември 2008
Мислења
16
Поени од реакции
0
Zasto be taka? koga igram cs na bilo koj server cl_flushenitytypacket i na sekoja runda toa izleva ke go ebam.. :icon_conf Javuvam se na KabelNet da prasam so e rabotata vikat ne e do internetot :zid: KE MOZATE DA POMOGLENTE ? :P
 

Логикс

Gooner
Член од
17 септември 2007
Мислења
7.358
Поени од реакции
2.290
Zasto be taka? koga igram cs na bilo koj server cl_flushenitytypacket i na sekoja runda toa izleva ke go ebam.. :icon_conf Javuvam se na KabelNet da prasam so e rabotata vikat ne e do internetot :zid: KE MOZATE DA POMOGLENTE ? :P
До интернетот Е!Истиот проблем го имав!Биди досаден...и за некој ден ке ти го направат.Ама стварно треба да си досаден...:helou:
 

KINDER

Манчестеристратор
Член од
28 јануари 2007
Мислења
2.434
Поени од реакции
45
омфг од пред 2 мин и мене тоа :) тај па на кафе бил ...ццц да му се истуре кафето :)
 
Член од
6 септември 2008
Мислења
15
Поени од реакции
0
Cs na LINUX...

Moze li CS da se igra na linux ako moze pls kazete od kade da ja simnam itno mi e...
 

Kajgana Shop

На врв Bottom