Помош околу Counter-Strike (општо)

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
Имам ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ .. не е баш голем ама ајде ... го Замолиф sk1llZ ( борис ) да ми направи лого , и ми направи ... и сега мислам дека тој рече дека е од хлт таг нешто така ...:kesa: а ја га имам програмата Decal_Conventer 1.3 и кога одам File Open Picture , и ми ја нема на Desktop ... и незнам како да ја ставам.. ФАЛА ОДНАПРЕД :smir::kesa:
 

eLemenTiX

//b00riS//
Член од
12 мај 2008
Мислења
313
Поени од реакции
8
Имам ГОЛЕМ ПРОБЛЕМ .. не е баш голем ама ајде ... го Замолиф sk1llZ ( борис ) да ми направи лого , и ми направи ... и сега мислам дека тој рече дека е од хлт таг нешто така ...:kesa: а ја га имам програмата Decal_Conventer 1.3 и кога одам File Open Picture , и ми ја нема на Desktop ... и незнам како да ја ставам.. ФАЛА ОДНАПРЕД :smir::kesa:
Ти пишав на мсн..ќе се среди:helou:
 

wot

aloof
Член од
20 мај 2008
Мислења
19.609
Поени од реакции
33.965
Па можеме само да те советуваме да реинсталираш sxe и по можност инстал на друга локација.
Нешто лог, слика..?
 

Johnnie Walker.

Keep Walking™
Член од
1 јуни 2008
Мислења
173
Поени од реакции
5
nisto be brat go iam toa default instalirano u program files,kaj da go instaliram?onaka go pala go ostavam u pozadina da raboti i da se konektiram na kajgana 2 recimo i za 15 sekundi me kiknuva:Si moram na tretiot server da igram tamu pa full citeri u nebo da puknat te pogaat :)ti treba cel sarzer da go potrosis da gi ubies hahaha
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
ке ми каже некој како е шифрата за се да ставиш ГРАФИТИ од „Т“ ?:smir:Фала однапред:smir:
 

word

Експресија...
Член од
2 октомври 2007
Мислења
298
Поени од реакции
3
Еве на некои деца што и се случува од кантер:pos2:
 

TheRocky

Mite a.k.a nG.NoobsGonnaDie
Член од
15 септември 2008
Мислења
157
Поени од реакции
5
Не те разбирам?Да ставиш графит од рандом твоја слика од компјутерот сакаш?
не бре човек , сакам било каде на игра кога сум и кога ке стиснам „Т“ да ми излезе графит , а јас сакам повеке графити да си ставам за да не чекам 30 секунди ... Значи се да си стискам „Т“ и се да ми излеват графити ....:smir:Фала однапред:smir:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom