Помош околу Counter-Strike (општо)

V

Viktoranius

Гостин
Ај момци и на мене ми треба помош..

Секојпат кога ќе влезам да играм на некој интернет сервер ме кикнуват оти имам голема латенција, дали некој може да ми каже како да га намалам таа латенција нервози се наполнив веќе.
 

iLe

Prototype
Член од
27 јануари 2007
Мислења
1.399
Поени од реакции
29
Па зависи прво од твојот нет , второ од серверот на кој играш , проби на кајгана мислам дека ке немаш . .

cs.kajgana.com:27015
cs.kajgana.com:27020
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Ај момци и на мене ми треба помош..

Секојпат кога ќе влезам да играм на некој интернет сервер ме кикнуват оти имам голема латенција, дали некој може да ми каже како да га намалам таа латенција нервози се наполнив веќе.
Имаш и една тема, за средување на пингот.
Се пишуваа некој работи у конзола, ме мрзи да ја најдам али у кантерстрајк подфорумот е, потерај :)
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Ми треба линк за довнлоад на пачот нешто чачкав и ми се избриша ЦС ај ако може линк само побрзо..1„!!!
 

Famous Last W

I LoV3 YoU..
Член од
24 август 2007
Мислења
1.515
Поени од реакции
5
Тханкс.. Со мало задоцнување но сврши работа

PS: Ми требаше за CW но ја одложивме за денес со ВиП
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
Немора со програма , го снимаш демото во цс фолдерот , го копираш името , и после отвораш ЦС и во конзола view demo и пасте на името му правиш и додаваш на крајот .dem
Pr: ако демото се вика Light_Arow botot:) во конзола пишуваш view demo Light_Arow botot.dem :)
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
aj kazi mi nekoj zasto koga napram demo so fraps ne mozam da gi gleam na winap ili windows ili real player :toe:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom