Помош околу Counter-Strike (општо)

E

Elipsis

Гостин
ама тоа треба да го стаиш на основната верзија, а не на некоја што веќе има стаено пач...

најубаво, симни си ја целосната верзија, и терај
abe na osnivnata gi snimam patchojte t oa v6 mislim bese neznam a za cela ne mi se downloadira sea
 
Член од
21 август 2007
Мислења
18
Поени од реакции
0
Дали некој ке сака да ми објасни како да снимам ventrilo server

msn:eek:kraZ_m@hotmail.com :nesum:
 

TheMask

SσвεR SαŋTα
Член од
28 февруари 2008
Мислења
298
Поени од реакции
8
Dali moze nekako da se sredi lagot na Serverite ?????????? AKo moze da znam ?::D:D
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Веќе неколку часа лагот е во ред.
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
А бе ај помагајте, кој знаа как да ставам скрин шот , на темата ScrenShoot - СКРИНШОТ?
 

KGB

^ KaGeBe ^awp^
Член од
15 јануари 2008
Мислења
625
Поени од реакции
6
daj nekoj objasni so e toa steam kaj mozam da go najdam ili treba da go kupam negde sum slusnaf deka so steam mozef da vlagas kaj sakas da igras Cs koj bill server deka na internet vlagam mi dava 10000 serveri ne mozam da vlagam mi vika neso cd key a so taj steam demek moze da vlagam :toe:
:salut:
 
Член од
16 јули 2007
Мислења
2.164
Поени од реакции
134
daj nekoj objasni so e toa steam kaj mozam da go najdam ili treba da go kupam negde sum slusnaf deka so steam mozef da vlagas kaj sakas da igras Cs koj bill server deka na internet vlagam mi dava 10000 serveri ne mozam da vlagam mi vika neso cd key a so taj steam demek moze da vlagam :toe:
:salut:
Тоа ти е како лиценца за кантер , легална кантер.
10$ е , можеш да си купиш со кредитна картичка од интернет , и со него ке можеш да играш со сите играчи од светот , и cw со кланови од други земји:smir:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
А бе ај помагајте, кој знаа как да ставам скрин шот , на темата ScrenShoot - СКРИНШОТ?
Стискаш на копчето PrintScreen од тастатурата, па одиш во Paint, стискаш CTRL + V, па ја сејвнуваш сликата како JPEG, и ете ти скриншто :smir:
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
WoW, дека е тоа копче, оти јас не ги сликав скрин шотевите, пошо не бива нешто!
 
Член од
29 јули 2005
Мислења
2.973
Поени од реакции
178
WoW, дека е тоа копче, оти јас не ги сликав скрин шотевите, пошо не бива нешто!
Тоа копче се наоѓа на тастатурата, секаде е различно али се наоѓа околу горниот десен агол пишува PrintScreen
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Абе зашо на еден мој играч од мој клан сега таман да почне да игра со схе нешто го зеза ке го оклучи схе то и пак му се појавува црн екран и го избацува да не знаете до што е????
 

Tr()LL*W@rL()rD

, Дрогhан ‘
Член од
29 октомври 2007
Мислења
1.626
Поени од реакции
99
Го најдев, ама незнам дали е тоа, ама мислам дека е тоа, не пише PrintScreen само Print пише, мислам дека е тоа.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom