Помош околу Counter-Strike (општо)

Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
Цело време се прасувам како го прават тоа?...
Ај плс објаснете ми како писуваат онака со бели големи букви коа cstrike_chat_alldead е уклуцено!плс плс плс одговорете ми
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
viksamkd напиша:
Цело време се прасувам како го прават тоа?...
Ај плс објаснете ми како писуваат онака со бели големи букви коа cstrike_chat_alldead е уклуцено!плс плс плс одговорете ми
Симни си patch за кантерот. Пачот ќе го најдеш ако маааалце читаш низ темава за Кантер.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
viksamkd напиша:
Цело време се прасувам како го прават тоа?...
Ај плс објаснете ми како писуваат онака со бели големи букви коа cstrike_chat_alldead е уклуцено!плс плс плс одговорете ми
тоа со големи бели букви можат само админите. ти среди си го прво тоа cstrike_chat_alldead со тоа што ќе го симнеш пачот од www.cs.kajgana.com и инсталираш.
 
Член од
27 март 2007
Мислења
584
Поени од реакции
37
pachot го имам симнато и инсталирано... пак ми е така незнам со да средам.плс казете
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
viksamkd напиша:
pachot го имам симнато и инсталирано... пак ми е така незнам со да средам.плс казете
симни ја играта од истиот линк. е тогаш ак оимаш проблеми-ти нема спас. бар јас немам совет друг за тебе. ова што го пишувам на сите им помогнало.
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
kpbKENGUR напиша:
симни ја играта од истиот линк. е тогаш ак оимаш проблеми-ти нема спас. бар јас немам совет друг за тебе. ова што го пишувам на сите им помогнало.
Кенгур, абе ти прави ли уште проблеми кантерот за NEW GAME?:)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
na new game vi pravi problemi ? i na mene mi pravese nesto error mi dade jas samo simnav amx mod i veke ne prave problemi
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Јас кога го слегнав ова АМХ МОД почна цела кантер да ме заебава. . несалаше ни Лан да оклучи а и цело време ме исфрлаше од игра .. така ја преинсталирав играта и сега е Океј .. а незнам на разор како му помогнало со АМХ МОД :toe:
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
ni jas ne znam,koga kreiram na new game mi davase nekakov error,koa staviv amx mod veke ne mi davase
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Едно прашање. Пробувам да се конектирам на кајгана серверот и ми вика invalid cd-key. Го имам пачот v29.
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
staj nekoj postar ke rabote sigurno
 

Sk8eR_BoY

Сведок
Член од
5 мај 2006
Мислења
141
Поени од реакции
6
E luge a mozno li e da se zastiti nikot na kanter dek agledam tamu od drugi IP adresi e igrano i toa bajagi patui ?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Sk8eR_BoY напиша:
E luge a mozno li e da se zastiti nikot na kanter dek agledam tamu od drugi IP adresi e igrano i toa bajagi patui ?
не е можно. само админите ја имаат таа привилегија.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom