Помош околу Counter-Strike (општо)

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Razor напиша:
staj nekoj postar ke rabote sigurno
Zasto da raboti so postar a ne raboti so noviov? Kako da go izbrisam noviot patch a da ne gi izbrisam serverite koi gi imam vo my favourites?
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Chejo напиша:
Zasto da raboti so postar a ne raboti so noviov? Kako da go izbrisam noviot patch a da ne gi izbrisam serverite koi gi imam vo my favourites?
само инсталирај го пачот што ќе го најдеш овде www.cs.kajgana.com и толку -))
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
kpbKENGUR напиша:
само инсталирај го пачот што ќе го најдеш овде www.cs.kajgana.com и толку -))
Финтата е што со тој пач неможам да играм на доста други сервери.
 

kpbKENGUR

Devil's Advocate
Член од
25 јануари 2007
Мислења
5.132
Поени од реакции
201
Chejo напиша:
Финтата е што со тој пач неможам да играм на доста други сервери.
епа брачко, незнам што да ти кажам... најди некој трет пач и пробувај/менувај дур не се погоди правиот.
 

Chejo

Мрзата
Член од
9 февруари 2007
Мислења
320
Поени од реакции
1
Има ли некој начин да инсталирам постар пач без да ја бришам играта затоа што ќе останам без серверите кои сум ги ставил во фаворити?
 

HoRRoRMaN

Beyond Perfect ~Divinity!
Член од
7 декември 2005
Мислења
526
Поени од реакции
2
mozat da se zacuvaat serverite od favoriti,sea momentalno ne mi teknuva kako a i dosta sum pospan,utre ako iam vreme ke ti pisam kako mozes da gi zacuvas....
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Chejo напиша:
Има ли некој начин да инсталирам постар пач без да ја бришам играта затоа што ќе останам без серверите кои сум ги ставил во фаворити?

Абе ке земаш едно ливче ке видаш на сите сервери ИП и ке си ги запишеш шо толку тешко .. после пак ке си ги ставаш и пуцаш , ного мрзливи сте .. ц ц :smir:
 

IsusHristos

Bojan CPU
Член од
1 март 2007
Мислења
256
Поени од реакции
1
Chejo напиша:
Има ли некој начин да инсталирам постар пач без да ја бришам играта затоа што ќе останам без серверите кои сум ги ставил во фаворити?
C:\Program Files\Valve\platform\config\ServerBrowser.vdf ке си го ископираш на страна или цело config на страна ке го ископираш
ви тој фајл се серверите од favourites.
 

HoRRoRMaN

Beyond Perfect ~Divinity!
Член од
7 декември 2005
Мислења
526
Поени од реакции
2
IsusHristos напиша:
C:\Program Files\Valve\platform\config\ServerBrowser.vdf ке си го ископираш на страна или цело config на страна ке го ископираш
ви тој фајл се серверите од favourites.
e ovoj falj sakav da go daam ja,samo zaboraviv da go pisam :D... :)
 
Член од
21 март 2007
Мислења
9
Поени од реакции
0
kako mozum da go smenum oruzjeto da ne go drzum so leva tuku so desna oti ne mi odgovare so leva fala odnapred
 

Toneh

is a turtle
Член од
21 август 2005
Мислења
5.510
Поени од реакции
907
famili напиша:
kako mozum da go smenum oruzjeto da ne go drzum so leva tuku so desna oti ne mi odgovare so leva fala odnapred
cl_righthand 1
 
Член од
10 февруари 2007
Мислења
4.773
Поени од реакции
2.082
Razor напиша:
na new game vi pravi problemi ? i na mene mi pravese nesto error mi dade jas samo simnav amx mod i veke ne prave problemi
Мене ми прави..прво ми даваше ерор а сега ни ерор не дава..одма се исклучува играта...help! :)
 

Razor

u jelly?
Член од
26 јануари 2007
Мислења
2.543
Поени од реакции
167
kaj mene davase error nekoj fajl nedostasuval ili taka neso ama vikam ti so amx modot go simnav i veke ne pravi problemi
 

bitchar

strike/neo-_8{
Член од
3 април 2007
Мислења
98
Поени од реакции
0
Razor напиша:
kaj mene davase error nekoj fajl nedostasuval ili taka neso ama vikam ti so amx modot go simnav i veke ne pravi problemi
Разор ај кажи од каде го симна амх модот и како да го ставам

:)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom