Помош и совети

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Aкаунт и пачеви ти требаат. Ништо друго. За да креираш акаунт и за да симнеш пачевите, посeти ја официалната страна на EA.
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Ако идам некст, се укочува, ако не праам ништо.. така си стои, ени хинт ? :|

 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
Со изгасен нет инсталираш?
И со нет и без нет.. =\

edit: Сега увивод, кога сакав да упалам друга игра, као на пр. PoP новава, истиот проблем.. се укочи компјутерот и морам рестарт.. до што ке да е проблемот ?
 

Овердрајв

Модератор
Член од
5 ноември 2005
Мислења
4.255
Поени од реакции
569
И со нет и без нет.. =\

edit: Сега увивод, кога сакав да упалам друга игра, као на пр. PoP новава, истиот проблем.. се укочи компјутерот и морам рестарт.. до што ке да е проблемот ?
SecuROM :)

Закачи се на нет, кликни Next и остави го неколку минути да провери.. иако не знам зошто воопшто ти се јавува тоа, кај мене го немаше =/
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
SecuROM :)

Закачи се на нет, кликни Next и остави го неколку минути да провери.. иако не знам зошто воопшто ти се јавува тоа, кај мене го немаше =/

Стоеше 10 мин и повеќе, а сега и други игри неможам да упалам, се укочува.. морам рестарт. =\ Спас ?
 

Awake

б.
Член од
30 декември 2007
Мислења
3.198
Поени од реакции
2.628
До драјверите за графичката било, сега уште крак да се најде.. :)
 

GavolRulz

hippopotomonstrosesquipedaliophobia
Член од
23 март 2008
Мислења
12.622
Поени од реакции
11.170
Ако знае некој кој јузер и пасворд треба да се пишат за да влезам на www.igrajmo.se/clovek ?

Ова ми се појавува:

 
Член од
22 август 2007
Мислења
550
Поени од реакции
16
Ако може некој да ми каже што да правам ја симнав Godfather и ја инсталирав и се и кракот, ама ми се појавува дека неможе да ја уклучи играта затоа што d3dx9_27.dll не може да го најде . Знае ли некој што треба да направам за да ми ја уклучи играта. Ај плисс хелп!:pipi:
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ако може некој да ми каже што да правам ја симнав Godfather и ја инсталирав и се и кракот, ама ми се појавува дека неможе да ја уклучи играта затоа што d3dx9_27.dll не може да го најде . Знае ли некој што треба да направам за да ми ја уклучи играта. Ај плисс хелп!:pipi:
Што графичка имаш?
Кои драјвери ти се инсталирани?

Пробај инсталирај DirectX 9.0c
 
Член од
2 мај 2008
Мислења
2
Поени од реакции
0
Abe drustvo koj moze da mi najde crack za warcraft III ama da raboti ili kazete strana na koj da go simnam.Pisete brzo.:wink:
 

Шмики

Byakugan
Член од
12 март 2008
Мислења
743
Поени од реакции
16
Ја снимав GTA IV. Ја стартувам и ми дава да внесам сериал кеј.



ени хелп? ако е потребен крак, дајте некој што е тестиран 100%
 

Kajgana Shop

На врв Bottom