Помош и совети

OMG!!

Пилот
Член од
27 февруари 2017
Мислења
2.723
Поени од реакции
2.479
Ја симнав FIFA 17-ката од замунда и не сака да ми ја отвори.. Еве што испаѓа:

Прегледај го приврзокот 174368

Проверив драјвери, исклучив антивирус пред малце демек да не е до тоа...пак не сака. Сличен проблем имав со НБА 13ката, ама многу лесно го решив, така што си ја симнав НБА 14ката. :D Да не знае некој што е финтата?

@Syn мислам дека ти пиша дека ја симнуваш од замунда, како е кај тебе? Се игра ли?
Чекај малце, излезен е кракот?
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.341
Ја симнав FIFA 17-ката од замунда и не сака да ми ја отвори.. Еве што испаѓа
Simni ja verzijata od steampunks, 34 giga sto e, sto se instalira preku daemon tools, zasto ima 2 verzii od steampunks, edna 34 i drugata 39, na prvata i mene vaka me sjeba.
Tie drugite dve verzii ne bi znael da ti kazam dali rabotat.[DOUBLEPOST=1500287385][/DOUBLEPOST]
Чекај малце, излезен е кракот?
dap, ovie steampunks pocnaa da vadat igri sto imaat denuvo zastita a ne mozea da se kraknat.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
Simni ja verzijata od steampunks, 34 giga sto e, sto se instalira preku daemon tools, zasto ima 2 verzii od steampunks, edna 34 i drugata 39, na prvata i mene vaka me sjeba.
Tie drugite dve verzii ne bi znael da ti kazam dali rabotat.[DOUBLEPOST=1500287385][/DOUBLEPOST]
dap, ovie steampunks pocnaa da vadat igri sto imaat denuvo zastita a ne mozea da se kraknat.
Steampunks e 34.1 GB, aма јас одев со екстракт, ај ќе пробам директ преку даемон, може ќе смени :D
 

Syn

https://www.youtube.com/watch?v=zBkuNpgACH0
Член од
23 декември 2007
Мислења
29.216
Поени од реакции
41.341
Steampunks e 34.1 GB, aма јас одев со екстракт, ај ќе пробам директ преку даемон, може ќе смени :D
dve verzii imas od niv, edna ste instalira preku daemon, druga ti e celata igra pustena, i imas samo dva rar fajla za igracite i uste nesto bese, apdejt mislam, taa verzija mene ne mi ja pustase.
Ovaa so standard daemon instalacija i krak ja pusti.
 

ManUtdChampions

Lleyton Hewitt
Член од
5 февруари 2009
Мислења
32.410
Поени од реакции
42.663
dve verzii imas od niv, edna ste instalira preku daemon, druga ti e celata igra pustena, i imas samo dva rar fajla za igracite i uste nesto bese, apdejt mislam, taa verzija mene ne mi ja pustase.
Ovaa so standard daemon instalacija i krak ja pusti.
Епа сеа ќе пробам преку даемон, па ако не сака многу убаво. 2 дена се симнуваше се да и ебам, кој ќе ја чека пак другата. xD

Иначе и лаптопов не ми е нешто спремен за фифава реално, ама на послаб квалитет ќе треба да издржува бар една утакмица at a time. :D
 
T

Trajce Vasilev

Гостин
Imam Android 7.0,dobar snapdragon 614 procesor,2gb ram i edno 5gb slobodna memorija.Sakam da prasam od kade moze da ja simnam GTA:SA (najnovata verzija)bez da ja platam za Android(kolku saka neka bide vazno da ja imam)
Pratete download linkovi so se sto treba,i da ne e virus.
Fala odnapred
 
T

Trajce Vasilev

Гостин
I malce pobrzo,sakaat i moite drugari da ja simnat pa da ne sedat na mojot telefon po cel den u skolo,vaka koga ke dobijam upatstvo na raat ke si bidam.[DOUBLEPOST=1504911856][/DOUBLEPOST]Gledam ne smee da se postira linkovi pa pratete mi poraka.
 
Последно уредено од модератор:
Член од
26 октомври 2012
Мислења
2.535
Поени од реакции
3.362
Барам стара игра со топка што треба да не дозволиш да испадне од таблата која е како лавиринти и има дупки насекаде :D.
3D е играта се игра само со маус и е за виндоус ако знае некој нека каже пребарав се никако да ја најдам.
 
Член од
19 февруари 2015
Мислења
1.772
Поени од реакции
2.075
Барам стара игра со топка што треба да не дозволиш да испадне од таблата која е како лавиринти и има дупки насекаде :D.
3D е играта се игра само со маус и е за виндоус ако знае некој нека каже пребарав се никако да ја најдам.

?
 
Член од
25 јули 2016
Мислења
1.084
Поени од реакции
950
Еве ја играта ама ја нема нигде за симнување ја пребарав и на јутуб и сегде сите што ги симнав не работат ништо не е океј.
таа игра беше дел од Microsoft Plus! пакетот за Windows, последниот Plus! пакет беше за Windows XP
така да барај го тоа по торенти
 

Kajgana Shop

На врв Bottom