Помош и совети

Член од
4 септември 2010
Мислења
1.002
Поени од реакции
582
Линк по пп од добар торент за даунлоад на starcraft 2 и неговите експанзии?
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.050
Поени од реакции
25.035
Знае некој што е работата со Gears of War? Ја инсталирав играта и кога ја пуштам ми се покажува ова, знае некој што е проблемот и како да се среди?



Да не е работата тоа што имам Windows 7, зашто како што читав играва може да се играла само на Windows XP, или нема благе везе? :D
Никој незнае како да ја средам Gears of War?
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.725
Поени од реакции
27.705
Aj malce pomos, pocnav so FM 2013 do nekade i posle celo vreme mi go pokazuva errorot
Не ја кракнаа убаво таа и никој не се обиде повторно. Нема fix.
Никој незнае како да ја средам Gears of War?
пред да ја пуштиш пробај смени ја датата на компјутерот, накај јуни 2008
 
Член од
9 март 2013
Мислења
1.313
Поени од реакции
580
Hitman Sniper challenge Ja ukluciv i po pominuvanjeto na prvata misija edno ima kako loading i taka stoi.

gore desno pisuva deka e logiran u skidrow.znae nekoj kako da go resam toa.
 

Niggersinparis

добро вече
Член од
28 август 2012
Мислења
2.457
Поени од реакции
1.999
Hitman Sniper challenge Ja ukluciv i po pominuvanjeto na prvata misija edno ima kako loading i taka stoi.

gore desno pisuva deka e logiran u skidrow.znae nekoj kako da go resam toa.
ова како што знам е само 1 мисија од најновата хитмен што е таа мисијата со снајперот
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
126
Поени од реакции
52
Никој незнае како да ја средам Gears of War?
Druze jas se iznamaciv koga ja instalirav prv pat pred 2-3 god ... simnuvav patchovi od drugi sajtovi edvaj gi najdov gi nemam linkovite sega ama seauste gi imam patchovite ako znaes nacin kako da ti gi pratam super :)
 

ob1

Член од
7 март 2010
Мислења
9.050
Поени од реакции
25.035
Druze jas se iznamaciv koga ja instalirav prv pat pred 2-3 god ... simnuvav patchovi od drugi sajtovi edvaj gi najdov gi nemam linkovite sega ama seauste gi imam patchovite ako znaes nacin kako da ti gi pratam super :)
Ја средив и ја свртев брат. Работата било дека датата на компјутерот требало да ја наместиш да ти биде во 2006/07ма година. Никакви пачеви, кракови дополнителни не ставав. Само датата ја сменив и ми ја пушташе играта. :D
Штета што ги нема другите делови за компјутер, пекол игра е! :D
 
Член од
20 мај 2011
Мислења
126
Поени од реакции
52
Ја средив и ја свртев брат. Работата било дека датата на компјутерот требало да ја наместиш да ти биде во 2006/07ма година. Никакви пачеви, кракови дополнителни не ставав. Само датата ја сменив и ми ја пушташе играта. :D
Штета што ги нема другите делови за компјутер, пекол игра е! :D
Prviot del go igrav za komp a vtoriot i tretiot 4 pati gi svrtev za xbox :D ja cekam sega da izleze novava Judgment :D
 
Член од
20 ноември 2008
Мислења
6.104
Поени од реакции
2.514
Battlefield 4 и GTA 5 ќе мојт да се игрет на i5ка со графичка GTS 450 или тешко?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom