Помош и совети

Член од
4 јануари 2012
Мислења
10
Поени од реакции
0
Znam deka znaete deka za black ops free multiplayer trebase alterops .. i sega go ima za simnuvanje ali treba acc od 6 meseci i 25 posa...Dali ima nekakvo drugo resenie za da se igra multiplayerot bez da se kupi, ne sum fan na modern warfare... na battlefield da !?
 
Член од
19 ноември 2008
Мислења
740
Поени од реакции
284
Дали може некој да ми помогне во врска со сараундот на игриве.Го имам компјутерот поврзано преку оптички излез со двдто и така слушам музика и гледам филмови.Ама кога ќе пуштам некоја игра не ми се пушта дека е сараунд а гледам дека повеќето игри имаат таква опција,ја вклучувам опцијата и пак ништо.Да не знае некој да ми помогне?
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Дали може некој да ми помогне во врска со сараундот на игриве.Го имам компјутерот поврзано преку оптички излез со двдто и така слушам музика и гледам филмови.Ама кога ќе пуштам некоја игра не ми се пушта дека е сараунд а гледам дека повеќето игри имаат таква опција,ја вклучувам опцијата и пак ништо.Да не знае некој да ми помогне?
Јас имам така поврзано, и искрајно да ти кажам немам ништо чепкано, никаде, а немам такви проблеми. Провери во опциите на звучната, да не ти е нешто исклучено
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
дечки ај мала помош и за мене. играм моментално нид фор спид д ран. кај километражата од десна страна имам едно чудо што кога возиш позади друга кола се полни до крај ама незнам како се активира из а што служи. Помош?
 
Член од
6 јуни 2009
Мислења
3.094
Поени од реакции
445
дечки ај мала помош и за мене. играм моментално нид фор спид д ран. кај километражата од десна страна имам едно чудо што кога возиш позади друга кола се полни до крај ама незнам како се активира из а што служи. Помош?
Вии овде кај Driving Tips->Drafting.
 
Член од
8 декември 2011
Мислења
152
Поени од реакции
9
кога сакам да ја пуштам call of duty black ops ми се појавува steam must be running to play this game, некое чаре??
 

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.702
Поени од реакции
27.646

Снајпериста

несреќник
Член од
20 ноември 2008
Мислења
293
Поени од реакции
4
Ај мала помош? Ја спуштив и имсталирав Amnesia-The Dark Descent и кога ја пуштив за да ја играм ми излезе ова


Uploaded with ImageShack.us
 
Член од
29 август 2008
Мислења
2.646
Поени од реакции
931
Има некој пробано да ја инсталира Dirt3 и да не успее во истото? Со две различни копии е пробано и различни кракови ама прави проблем.
 

meazza

lo §ono in†eri§†a
Член од
30 јануари 2007
Мислења
7.014
Поени од реакции
1.129

--- надополнето: 13 јануари 2012 во 00:47 ---
Ја спуштив играта ја инсталирав и ми прави енкој проблем со графичката....
 

Nikolic

Џентлмен
Член од
8 април 2008
Мислења
1.576
Поени од реакции
68
Mi treba pomos so igrata Virtua Tennis 4.Sakam da igram online no mi bara product key.Dali nekoj go ima slucajno toj product key ?
 
S

Shellshock nam67

Гостин
znaci igrata e instalirana e sega koga ja startuvam vleguvam vo menito izbiram kampanja ne mozam nikako da registriram svoj profil kako bi mozel pokasno da snimam misii od igrata vo sto e problemot sto treba dopolnitelno da se instalira ???
 

Kajgana Shop

На врв Bottom