Помош и совети

Член од
14 ноември 2010
Мислења
708
Поени од реакции
140
Момци од sendit.com праќаат физичка копија од играта, така ?
 
A

Auditore

Гостин
Дали имал некој проблем со Тропико 3, ја симнав од замунда, првин нејќеше со тој сериал, после најдов и крак и работеше и тој сериал но нејќеше Save Game, кога и да сејфуваш се гаси играта..солушн?
 

ONE

Член од
21 декември 2008
Мислења
895
Поени од реакции
64
Дали имал некој проблем со Тропико 3, ја симнав од замунда, првин нејќеше со тој сериал, после најдов и крак и работеше и тој сериал но нејќеше Save Game, кога и да сејфуваш се гаси играта..солушн?
Најди нов крак
 

KESKOO

Форум зависник
Член од
13 март 2010
Мислења
178
Поени од реакции
3
Ај ако може малку помош значи сакам да ја играм Command and Conquer Generals Zero Hour онлајн али нешто ми вика сериал е веќе во употреба ?
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
малце помош,инсталирав некој пач на пес 06,ама не ми дава ниту еден класик играч,како зидан,карлос,роналдо итн..знае некој како да ги имам пак?? некој пач или??
 
Член од
27 јануари 2010
Мислења
2.430
Поени од реакции
723
Инсталирам ПЕС 6 нормално се игра, инсталирам kitserver и штом стиснам за да почне натпреварот се гаси играта до што може да биде? :)
 

Freddy Krueger

The Dream Master
Член од
18 март 2009
Мислења
2.236
Поени од реакции
2.028
истото и мене ми се случуваше до вчера,земи кит сервер од некој друг и копирај го кај тебе,некој што веќе игра и не му прави проблеми..
 
Член од
4 мај 2007
Мислења
598
Поени од реакции
208
Имам проблеми со сонцето (и се што блеска :( ) На Dirt3 . Сонцето ми е розево-црвено таква некоја боја но само во full screen -.-
Се игра и вака али ужасно ме нервира. Се среди со пачот али еве го пак почна да заебава -.-
Решение некое ? :)
 
Член од
16 јануари 2011
Мислења
362
Поени од реакции
127
igra nekoj dungeon siege 3? imam problem so zvukot, secka. Pomos
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Ај некој што ја играл AC2 да ми каже дали може на Алтаир арморот да се земе пред да се поминат сите мисии.
Дали може да ги собирам само тие деловите што се потребни за отклучување без да вршам мисии?
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.045
Поени од реакции
3.301
Ај некој што ја играл AC2 да ми каже дали може на Алтаир арморот да се земе пред да се поминат сите мисии.
Дали може да ги собирам само тие деловите што се потребни за отклучување без да вршам мисии?
Не, нема да ти ги дава локациите за да ги земеш тие деловите.
 
Член од
15 мај 2010
Мислења
540
Поени од реакции
72
Може ли некој да ми каже што поточно е view distance на игриве? Промер конкретно за GTA IV?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom