Помош и совети

+_Inception_+

Quantum
Член од
30 јануари 2005
Мислења
230
Поени од реакции
2
Добро луѓе како можам да играм Дота онлајн, односно преку батлнет???
Сите можни комбинации ги направив и, не може, и не може.
Симнав најнова верзија печ 1.21а, потоа инсталирав eurobattlenet, ми го дава серверот кога ќе идам на батлнет, ама не сака да ме конектира...Го замолувам секој оној кој што знае што СЕ ми треба за да можам да се уклучам онлајн на Дота, да ми помогне. Ако треба и цела игра од поново ќе ја симнувам од нет, само да можам да ја играм. Ај плис
 
Член од
29 септември 2007
Мислења
325
Поени од реакции
0
Dali mozi nekoj da mi dade link po PP od kade ke mozam da ja simanam Trials 2.
Tnx
 
Член од
21 јануари 2008
Мислења
2.782
Поени од реакции
33
Добро луѓе како можам да играм Дота онлајн, односно преку батлнет???
Сите можни комбинации ги направив и, не може, и не може.
Симнав најнова верзија печ 1.21а, потоа инсталирав eurobattlenet, ми го дава серверот кога ќе идам на батлнет, ама не сака да ме конектира...Го замолувам секој оној кој што знае што СЕ ми треба за да можам да се уклучам онлајн на Дота, да ми помогне. Ако треба и цела игра од поново ќе ја симнувам од нет, само да можам да ја играм. Ај плис

сигурно ли ти е 1,21а пачот оти тој пач има и крак и едно друго нешто ... (а ти флеваш ли на баттленет?) ако флеваш ова е др .. ај кажи ми ..и дали имаш акаунт и дали ти е активиран ? :smir:
 
Член од
2 март 2007
Мислења
4.576
Поени од реакции
3.773
Прашање

Aj nekoj ako znae neka mi kaze dali moze da se igra football manager 2008 na internet..i ako znae neka mi objasni podetalno sto kako treba..
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Може да ја играш, тоа е 100% сигурно. Но незнам точно деталите.

Бај д веј, FM Live ке биде online верзијата од FM.
 
Член од
24 февруари 2005
Мислења
242
Поени од реакции
50
koja e najaka igra vo momentov

Moze li nekoj da mi kaze koja igra vo momentov bara najmnogu performansi za igranje, testiram eden lap top.
 

Ilumious

Патник, педер, поет, администратор, масон
Член од
29 јануари 2007
Мислења
84.962
Поени од реакции
195.498
Имаш тема прашања и совети.
Залепена е како важна.
 
Член од
19 март 2007
Мислења
6.574
Поени од реакции
163
Не знам за најака, ама Call Of Duty 4, бара многу многу јака конфигурација. Пробај со оваа игра :wink:
 

Oblivion

Matt Akisson
Член од
12 септември 2007
Мислења
3.526
Поени од реакции
128
Типче, не се мачи, кажи му крај на лаптопот. Земи си нов, некој од 100К денари, а не тие што ги дават за 25000 денари, што ги лажат на луѓето демек добри биле.

Кога ке зимаш друг пат ПиСи или лаптоп, напрај си сам, не зими готов.
 

Th3 Reap3r

Soul On Fire
Член од
24 август 2007
Мислења
378
Поени од реакции
7
Абе дајте плс ако знаете некој линк за WarCraft 3 Frozen Throne ми треба плс дадете ако знаете... :)
 
R

RAYTHEON23

Гостин
mene prasajte me za silent hill 4 rezident evil 1234 i veronica code za sa stalker i dr tuka se znam isto METAL GEAR najnoviot del a CSI zaboraviv oti ne mi ostavi vpecatok
 

Apokalipto

Tredici
Член од
4 март 2007
Мислења
15.576
Поени од реакции
2.585
Ај некој нека фрли кеј за Caesar IV по ПП се разбира.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom