Помош! Дали сум бремена?

Erich Zann

Модератор
Член од
13 мај 2012
Мислења
14.612
Поени од реакции
31.817
Прв пат слушам ова бог да чува некоја да забремени од рака,знам дека треба да капне а не да не капне
Обично од кур се забременува, ама можно е и од рака. Кога сака сака. Јбг.
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.267
Девојки,денес дечко ми пред да дојде кај мене,дома свршил,и притоа не ги измил рацете.Само ме допираше со неизмиени раце,па дали е можно да останам бремена(допирањето беше после 4-5саати откако го направил тоа).
да забремениш од валкани раце нема али некоја инфекција може да добиеш.
 
Член од
16 декември 2012
Мислења
2.702
Поени од реакции
6.755
Девојки,денес дечко ми пред да дојде кај мене,дома свршил,и притоа не ги измил рацете.Само ме допираше со неизмиени раце,па дали е можно да останам бремена(допирањето беше после 4-5саати откако го направил тоа).
Можно е, ако донел полни раце сперма
 
Член од
21 јули 2017
Мислења
3
Поени од реакции
0
Imav odnosi so decko mi, ne koristevme kondom bidejki znaevme deka nema nisto da napravime ..nikogas ne svrsi vo mene, no eve veke 8mi den mi docni ..imam krv otkoga ke otidam vo wc, a na uloskata imam kako kafen iscedok .. Mi treba ochajno vaseto mislenje..nikogas dosega mi nema docneto volkav period i me faka panika .. Da ne e nesto povrzano so predsemenata tecnost ili slicno ..
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.120
Поени од реакции
15.931
Imav odnosi so decko mi, ne koristevme kondom bidejki znaevme deka nema nisto da napravime ..nikogas ne svrsi vo mene, no eve veke 8mi den mi docni ..imam krv otkoga ke otidam vo wc, a na uloskata imam kako kafen iscedok .. Mi treba ochajno vaseto mislenje..nikogas dosega mi nema docneto volkav period i me faka panika .. Da ne e nesto povrzano so predsemenata tecnost ili slicno ..
Логично ми е некако ова задебеленово. :coffee:
Чукај си ја главата сега. ;)
 
Член од
5 мај 2016
Мислења
1.330
Поени од реакции
854
Imav odnosi so decko mi, ne koristevme kondom bidejki znaevme deka nema nisto da napravime ..nikogas ne svrsi vo mene, no eve veke 8mi den mi docni ..imam krv otkoga ke otidam vo wc, a na uloskata imam kako kafen iscedok .. Mi treba ochajno vaseto mislenje..nikogas dosega mi nema docneto volkav period i me faka panika .. Da ne e nesto povrzano so predsemenata tecnost ili slicno ..
Можно е 100'/,
Правец на гинеколог, не тука на форумов.
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.286
Imav odnosi so decko mi, ne koristevme kondom bidejki znaevme deka nema nisto da napravime ..nikogas ne svrsi vo mene, no eve veke 8mi den mi docni ..imam krv otkoga ke otidam vo wc, a na uloskata imam kako kafen iscedok .. Mi treba ochajno vaseto mislenje..nikogas dosega mi nema docneto volkav period i me faka panika .. Da ne e nesto povrzano so predsemenata tecnost ili slicno ..
купи два различни теста и ќе бидеш на чисто
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Дај боже да си, за да имаш памет за следен пат.

Sent from my Redmi Note 3 using Tapatalk
 
Член од
19 февруари 2016
Мислења
412
Поени од реакции
82
има гинеколози, појди и ке ти утврдат дали си бремена или не!
 

Björn

Does Your Mother Know?
Член од
14 август 2006
Мислења
43.068
Поени од реакции
78.286
било кои два, од апотека
различни
и 99 посто ќе знае дали е трудна
 

Kajgana Shop

На врв Bottom