Помош! Дали сум бремена?

Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Нека направи тест[DOUBLEPOST=1494278310][/DOUBLEPOST]
Овде можат само да ти ја доотепаат психата.Гледаш дека овде се собрани безгршни љуѓе кои си тераат сеир на твоја сметка ,зато тркни се до кај чичко гиниколог!
Нека направи тест најубаво,има секојдневен тест
 

мкд владе

arch-enemy
Член од
21 ноември 2009
Мислења
17.792
Поени од реакции
21.202
А да си се клецните вие уште еднаш ама без кондом и нека ти сврши внатре за да не паничиш за џабе. Не е то најпаметно?
 
K

K.M.

Гостин
Здраво девојки значи вака..имав одоси на 01.06 и 03.06 со кондом и не сврши во мене потоа имав однос на 13.06 при што првите два пати беше со кондом тој уринареше и третиот пат го ставивме многу малку без кондом а потоа продолживме со кондом и не сврши во мене.Менструација ми иде на 28 дена но минатиот месец ми дојде 3 дена по касно зато што имав промена на клима.Утре треба да добијам имам симптоми како болка во стомак градите ми се болни да допир болка вомускули..е сега ме мачи дали се тоа пмссимптоми или пак во мојов случај има место запаника па се симптоми на бременост?
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Откажи се од секс, не е за тебе. Секој месец пред добивање не чини да замараш по темиве.
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
3
Поени од реакции
0
Девојки,денес дечко ми пред да дојде кај мене,дома свршил,и притоа не ги измил рацете.Само ме допираше со неизмиени раце,па дали е можно да останам бремена(допирањето беше после 4-5саати откако го направил тоа).
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Девојки,денес дечко ми пред да дојде кај мене,дома свршил,и притоа не ги измил рацете.Само ме допираше со неизмиени раце,па дали е можно да останам бремена(допирањето беше после 4-5саати откако го направил тоа).
Да,ќе родиш близнаци хаха се зезам,не сии
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.094
Поени од реакции
15.955
Девојки,денес дечко ми пред да дојде кај мене,дома свршил,и притоа не ги измил рацете.Само ме допираше со неизмиени раце,па дали е можно да останам бремена(допирањето беше после 4-5саати откако го направил тоа).
Не можеш да знаеш дур не напраиш тест.
 
Член од
30 јули 2014
Мислења
5.094
Поени од реакции
15.955
Неможе да е,и нема капнато,треба да и капне капка
Нема врска дали капнало, доволно е еден жив сперматозоид да останал на раката и оп ете ти беља. Една другарка така остана трудна.
 
Член од
9 јули 2017
Мислења
3
Поени од реакции
0
Нема врска дали капнало, доволно е еден жив сперматозоид да останал на раката и оп ете ти беља. Една другарка така остана трудна.
Kога седевме во двор,ги изми рацете со вода,па влеговме дома...[DOUBLEPOST=1499552900][/DOUBLEPOST]
Нема врска дали капнало, доволно е еден жив сперматозоид да останал на раката и оп ете ти беља. Една другарка така остана трудна.
Пиеше вода,и така ги исплакна
 
Член од
26 септември 2012
Мислења
8.057
Поени од реакции
6.665
Нема врска дали капнало, доволно е еден жив сперматозоид да останал на раката и оп ете ти беља. Една другарка така остана трудна.
и сега ги мие рацете редовно или забременува почесто
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Нема врска дали капнало, доволно е еден жив сперматозоид да останал на раката и оп ете ти беља. Една другарка така остана трудна.
Прв пат слушам ова бог да чува некоја да забремени од рака,знам дека треба да капне а не да не капне
 

Kajgana Shop

На врв Bottom