Помош! Дали сум бремена?

Член од
25 март 2014
Мислења
717
Поени од реакции
733
Тест за бременост е одговорот на твоето прашање, во зегин се продава и е 100 денари, ако немаш да донираме.
Бтв како е можно да сте толку глупи, како може некој да ти каже поточно од тест за бременост, а не си ни прв од "интелектуално надарениве" што отвараат вакви теми.
 
J

Jokergirl

Гостин
Здраво нова сум на форумов и да прашам значи вака имам редовен менструален циклус од 27,28 дена.Последна менструација ми дојде на 24.04 и траеше 5 дена до 28.04.На 29.04 (шести ден од циклусот) имав однос со заштита (не пукна кондомот) притоа не сврши во мене.Дали има ризик од бременост и потреба да паничам? Според пресметките шести ден ми е неплоден..Ме тепа психатаа незнам што веќе да мислам
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Здраво нова сум на форумов и да прашам значи вака имам редовен менструален циклус од 27,28 дена.Последна менструација ми дојде на 24.04 и траеше 5 дена до 28.04.На 29.04 (шести ден од циклусот) имав однос со заштита (не пукна кондомот) притоа не сврши во мене.Дали има ризик од бременост и потреба да паничам? Според пресметките шести ден ми е неплоден..Ме тепа психатаа незнам што веќе да мислам
не мисли многу на тоа, прошетај по продавници, меркај шпихозни, колички, пупиња (сини за машко - розеви за женско)...
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Ем кондом ем не свршил во тебе... е како бе, како мислиш малите пливачи дошле до големата дадичка во тебе ?!
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.124
Поени од реакции
15.950
Здраво нова сум на форумов и да прашам значи вака имам редовен менструален циклус од 27,28 дена.Последна менструација ми дојде на 24.04 и траеше 5 дена до 28.04.На 29.04 (шести ден од циклусот) имав однос со заштита (не пукна кондомот) притоа не сврши во мене.Дали има ризик од бременост и потреба да паничам? Според пресметките шести ден ми е неплоден..Ме тепа психатаа незнам што веќе да мислам
Утепај ја ти психата, не и давај таа тебе да те тепа.
 
Член од
1 јуни 2011
Мислења
25.909
Поени од реакции
41.872
Можам да се кладам дека прв пат и е било. :D
 

Ska Maniac

Бараба
Член од
2 октомври 2013
Мислења
9.260
Поени од реакции
22.486
Ем кондом ем не свршил во тебе... е како бе, како мислиш малите пливачи дошле до големата дадичка во тебе ?!
А како Марија невина забременила од господ со Хесус ?
 

Let 3

The Nipple Erector
Член од
13 јули 2008
Мислења
30.896
Поени од реакции
31.268
Ем кондом ем не свршил во тебе... е како бе, како мислиш малите пливачи дошле до големата дадичка во тебе ?!
Тебе некој да те еби па макар и со кондом па и да не сврши во тебе, нема да бидеш загрижен?
 
Член од
4 јануари 2015
Мислења
1.151
Поени од реакции
512
Здраво нова сум на форумов и да прашам значи вака имам редовен менструален циклус од 27,28 дена.Последна менструација ми дојде на 24.04 и траеше 5 дена до 28.04.На 29.04 (шести ден од циклусот) имав однос со заштита (не пукна кондомот) притоа не сврши во мене.Дали има ризик од бременост и потреба да паничам? Според пресметките шести ден ми е неплоден..Ме тепа психатаа незнам што веќе да мислам
Направи тест
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Тебе некој да те еби па макар и со кондом па и да не сврши во тебе, нема да бидеш загрижен?
Ами после е*ење нема каење :)
Е сега „мене некој“... ај да беше мене некоја па да размислиме :sekcza:
А како Марија невина забременила од господ со Хесус ?
Таму пишува и дека жената е направена од ребро на мажот или како беше точно ама чичко Дарвин друго кажал...
 
Член од
20 април 2012
Мислења
3.678
Поени од реакции
9.689
Здраво нова сум на форумов и да прашам значи вака имам редовен менструален циклус од 27,28 дена.Последна менструација ми дојде на 24.04 и траеше 5 дена до 28.04.На 29.04 (шести ден од циклусот) имав однос со заштита (не пукна кондомот) притоа не сврши во мене.Дали има ризик од бременост и потреба да паничам? Според пресметките шести ден ми е неплоден..Ме тепа психатаа незнам што веќе да мислам
Овде можат само да ти ја доотепаат психата.Гледаш дека овде се собрани безгршни љуѓе кои си тераат сеир на твоја сметка ,зато тркни се до кај чичко гиниколог!
 

ShakaZulu

" Тој Сум Бре "
Член од
29 јули 2008
Мислења
3.258
Поени од реакции
3.608
Шала на страна кој гинеколог ќе и каже дали е бремена една недела после „сомнителниот“ секс?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom