Помош: Барам еден филм!

Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.973
Океј знам дека не е баш филм, серија е , ама неможам да најдам како се вика, случајно ја фатив "сабајлево" на сител3...
Почнува или од 11:30 или од 12:30
Во серијата зборуваа англиски.
Thank you
Утре уклучи Тв кога почнува серијава и ќе го видиш насловот. :D
 

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756

zee German

mpkfa
Член од
12 август 2009
Мислења
6.408
Поени од реакции
6.028
Вака иде..
Почнува као е снимен според некој роман, и таман му го испуштив името. Едно младо момче е предозирано од дрога со која сака да спречи да сонува. Со тоа е обвинет за Користење на здраствена сметка за друг и го осудуваат на доброволно посетување на педијатар или така нешто. Филмот е малце како сај фај али не до некој висок степен.
Главното во приказната е дека кога момчето сонува нешто, сонот ја менува реалноста, односно тоа што го сонува после неговото будење е реалност и никој не се сеќава на предходната реалност освен тој. Неговиот доктор, педијатар/психолог иако бледо верувајќи му на тоа го користи да стане успешен, богат и славен со тоа што го хипнотизира и му кажува да го сонува тоа. Не го догледав филмов ама мислам дека е доволно доколку некој го гледал да се сети. Благодарам.
http://www.imdb.com/title/tt0081036/
 

Indigo

баниран/а
Член од
8 септември 2012
Мислења
763
Поени од реакции
414

The_Red1

значи фактички
Член од
18 септември 2009
Мислења
4.209
Поени од реакции
4.756
Сеуште неможам да видам, се што пишува е СЕРИСКИ ФИЛМ.
Me заебаваш?
Оди лево кај што пишува Сител, избери ден и ке ти излезе целата тв програма што ке ја има, оди на часот кога ке игра па ке си видиш. Јаоо квантна физика.

“Angels“ ти е иначе серијата.
 
Член од
14 октомври 2010
Мислења
5.133
Поени од реакции
15.973
Еј браво како мене ова не ми текна. Свака ти част.
Па искрено, кога гледаш дека го нема насловов во програмата
, а скоро никој не прати серија на Сител3, што сакаш да ти кажам?
Еве, јас ќе станам утре порано и ќе видам кој е. Не те зафркавам.

И не му е серијата Ангели, таа ко прво не е англиска и е на Сител, а не на Сител3.
 
B

Blade Torch

Гостин
Како мал ми е гледан на тв . Нешто на брод , па женската главна улога ко да го нејќеше маж и нејќеше да го задоволува , па после нешто у еден со дугачка косичка ќе се заљуби на бродот па ќе се кецаат со него тајно . Ама ќе се случеше бродолом после , цел брод за 80 степена ќе се исправи во водата.
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Како мал ми е гледан на тв . Нешто на брод , па женската главна улога ко да го нејќеше маж и нејќеше да го задоволува , па после нешто у еден со дугачка косичка ќе се заљуби на бродот па ќе се кецаат со него тајно . Ама ќе се случеше бродолом после , цел брод за 80 степена ќе се исправи во водата.
заебаваш?
 
Член од
22 декември 2011
Мислења
2.111
Поени од реакции
4.524
Како мал ми е гледан на тв . Нешто на брод , па женската главна улога ко да го нејќеше маж и нејќеше да го задоволува , па после нешто у еден со дугачка косичка ќе се заљуби на бродот па ќе се кецаат со него тајно . Ама ќе се случеше бродолом после , цел брод за 80 степена ќе се исправи во водата.
Титаник :)
 
Член од
6 февруари 2009
Мислења
34
Поени од реакции
27
Не заебавај , кое машко не го знае 3 со кели Брук? Па само мене ми е над 10 пати гледан .

Фала момци , тој е . Титаник. (y)
Ама одговара описот. Нели? Не знаев дека Три е толку популарен кај машките.
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.119
Поени од реакции
9.974
Па искрено, кога гледаш дека го нема насловов во програмата
, а скоро никој не прати серија на Сител3, што сакаш да ти кажам?
Еве, јас ќе станам утре порано и ќе видам кој е. Не те зафркавам.

И не му е серијата Ангели, таа ко прво не е англиска и е на Сител, а не на Сител3.
Ја даваат Ангели и на Сител 3. Веројатно серијата што ја бара дечкото е 90210. Ја даваа на Сител, сега на 3ката ја репризираат.
http://www.imdb.com/title/tt1225901/
@Indigo
 

ComputerService

Доктор
Член од
7 мај 2013
Мислења
90
Поени од реакции
50


Дечки дали го знај некој филмов?!?!
Според гифов, ми изгледа на некој скрос фатен поточно ЗАБЕГАНА КОМЕДИЈА !
 

Kajgana Shop

На врв Bottom