Помош: Барам еден филм!

Annik Honoré

In Floyd I trust!
Член од
29 септември 2014
Мислења
538
Поени од реакции
1.484
Барам еден филм, помагајте. Ми текнува само на една сцена од филмот, и тоа последната.
Имаше една жена, беше озвучена, за полицијата да слуша, а во куќата со неа имаше маж (убиецот). И таа глумеше демек и се допаѓа за да се извади од ситуацијата, ама тој сети дека е озвучена. Имаше борба мислам...и после го даваат типов во ќелија, ама имаше како халуцинација, ќелијата ја гледаше поинаку ( не се сеќавам како точно, мислам како ептен руинирана соба од ментална установа)


Пробав на гугл ама не можам да најдам, филмов на алфа го имам гледано пред неколку години.
 

SinisteR.

Is this your homework Larry?
Член од
10 јуни 2011
Мислења
2.823
Поени од реакции
7.032
Барам еден филм, помагајте. Ми текнува само на една сцена од филмот, и тоа последната.
Имаше една жена, беше озвучена, за полицијата да слуша, а во куќата со неа имаше маж (убиецот). И таа глумеше демек и се допаѓа за да се извади од ситуацијата, ама тој сети дека е озвучена. Имаше борба мислам...и после го даваат типов во ќелија, ама имаше како халуцинација, ќелијата ја гледаше поинаку ( не се сеќавам како точно, мислам како ептен руинирана соба од ментална установа)


Пробав на гугл ама не можам да најдам, филмов на алфа го имам гледано пред неколку години.
Blue Steel
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
Може ли некој да ми предложе некој филм сличен на basic instinct ?


Sent from my iPad Pro 9.7 using Tapatalk
 
Член од
29 септември 2016
Мислења
464
Поени од реакции
285

nako

No1
Член од
22 јануари 2006
Мислења
918
Поени од реакции
35
барам два филма, постар снимен некаде 70тите или почеток на 80тите:
човекот е заробен во пештера кој брзо старее, праќат цело време човек кој ќе го отвори каменот, но по пат има препреки, ми се чини филмот трае некој си 30 минути.... го имам гледано 2-3 пати ама ете не ми текнува како се вика
вториот е нешто понов ( 80-90-ти ), типот е пилот на пробни авиони, доживува несреќа и се наоѓа во една бела просторија, докторот цело време разговара со него сакајќи да му помогне да дозне дека е он всушност загинат во авионска несреќа.
 
Член од
29 септември 2016
Мислења
464
Поени од реакции
285
барам два филма, постар снимен некаде 70тите или почеток на 80тите:
човекот е заробен во пештера кој брзо старее, праќат цело време човек кој ќе го отвори каменот, но по пат има препреки, ми се чини филмот трае некој си 30 минути.... го имам гледано 2-3 пати ама ете не ми текнува како се вика
Quest (1984)
http://www.imdb.com/title/tt0086162/
 
Член од
5 февруари 2013
Мислења
437
Поени од реакции
96
барам еден филм кој има еден исечок на фб, но неможам да го поставам видеото овде? ученици решаваат тест и професорот го означува крајот на тестост. учениците го предаваат тестот а еден од учениците касне со предавањето на тестот, бидејки гребе грепка. го носи тестот и професорот вика дека доцни . ученикот го става во купот тестови и излегува
https://www.facebook.com/skrivenakamera11/videos/377607612581491/
 
Член од
13 јануари 2013
Мислења
1.537
Поени од реакции
1.172
барам еден филм кој има еден исечок на фб, но неможам да го поставам видеото овде? ученици решаваат тест и професорот го означува крајот на тестост. учениците го предаваат тестот а еден од учениците касне со предавањето на тестот, бидејки гребе грепка. го носи тестот и професорот вика дека доцни . ученикот го става во купот тестови и излегува
Абе ова реклама да не е? :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom