Помош: Барам еден филм!

Anon

/b/ House /b/
Член од
13 декември 2007
Мислења
16.699
Поени од реакции
27.626
не е Juno ваљда
 

Mr.Deni

Животна грешка си ми ти...
Член од
4 мај 2007
Мислења
3.498
Поени од реакции
2.622
Член од
19 март 2012
Мислења
383
Поени од реакции
210
Собрани во соба, терорист ги прашува прашања, тие одговараат и добиваат поени. За недоволно добиени поени во одредено време, терористот детонира по 1 бомба? Одприлика, одамна беше..
 

macko i

Локален шериф
Член од
8 јуни 2011
Мислења
2.723
Поени од реакции
1.480
Собрани во соба, терорист ги прашува прашања, тие одговараат и добиваат поени. За недоволно добиени поени во одредено време, терористот детонира по 1 бомба? Одприлика, одамна беше..
Да не случајно типов на крај ќе избега со главниот инспектор и со 200000 долари ? Неможам да најдам како се вика знам инспекторот се вика Лукас јак читач на луѓе како типов раскажуа тој се сеќава од која книга е или кој го кажал тоа, а терористот е Вејд .
 

Тишка

Кротитељ
Член од
1 јуни 2011
Мислења
6.913
Поени од реакции
9.519
Оф али дајте ми некој торент за спуштање во порака све шо знаев глеам непостои веке ни пирати,ни кат, ни никој :semolam:
Сакам викингс да ги изглеам дури иам време за празнициве:tvg:
 

Del Boy

You plonker!
Член од
28 септември 2012
Мислења
11.964
Поени од реакции
35.575
Барам еден шпански филм ... Еден лик работи во еден трговски или стоковна куќа , главен е на тој спрат за жени облека шо има , и кога ќе затвори стоковната куќа ги носи вработените пички ги растура таму на еден кревет. :D После ќе запознае една грда психопатка шо ќе го уценува да се ожени со неа итн ...
 
Член од
10 октомври 2011
Мислења
6.098
Поени од реакции
9.903
Барам еден шпански филм ... Еден лик работи во еден трговски или стоковна куќа , главен е на тој спрат за жени облека шо има , и кога ќе затвори стоковната куќа ги носи вработените пички ги растура таму на еден кревет. :D После ќе запознае една грда психопатка шо ќе го уценува да се ожени со неа итн ...
Crimen Ferpecto (2004) - одличен филм. :D:D
 

razbirashh

No puedo,tengo nobio.
Член од
11 мај 2014
Мислења
983
Поени од реакции
2.202
Едно филмче што го имам гледано пред едно десет години на МТВ.

За време втора светска војна во Полска, избираат 11 полски партизани што имаат мисија да влезат во кампот на нацистите за да пронајдат и украдат некакви си папири/воени планови, не ми текнува баш. Додека трае мисијата погинуваат повеќето, за на крај да остане само еден кој успева преку радио врска, качен во поткровје на некаква си колиба и опколен од нацистите, да јави за плановите на швабите...

Ја видов темава, па викам чисто да си пробам :D
 
Член од
6 септември 2007
Мислења
8.086
Поени од реакции
8.135
Едно филмче што го имам гледано пред едно десет години на МТВ.

За време втора светска војна во Полска, избираат 11 полски партизани што имаат мисија да влезат во кампот на нацистите за да пронајдат и украдат некакви си папири/воени планови, не ми текнува баш. Додека трае мисијата погинуваат повеќето, за на крај да остане само еден кој успева преку радио врска, качен во поткровје на некаква си колиба и опколен од нацистите, да јави за плановите на швабите...

Ја видов темава, па викам чисто да си пробам :D
?
 
Член од
17 јануари 2014
Мислења
579
Поени од реакции
831
Барам еден филм за кои трејлерот го гледав на тв,се работи за еден кој што ќе биди затворен во стаклен сандак и ќе треба да најде начин да излезе од него за одредено време?
Така нешто беше колку што ми текнува,ама неможам да го најдам никако.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom