Покер

Член од
11 декември 2007
Мислења
116
Поени од реакции
2
GG, americas cardroom (?) , apps (pokerbros, pppoker itn itn.), vpn ако имаш начин да најдеш acc во странство. Реално само треба да седнеш малце да гуглаш и ке најдеш нешто. Исто мислам дека постои Run it once ? Незнам и тој дали го банирале.
 
Член од
27 ноември 2010
Мислења
18
Поени од реакции
3
Americas cardroom e najdobro za pravenje nekoj denar momentalno, znam i bonus code za registracija ACRMICRO, koj naprave deposit od barem $25 dolari i napravi $25 rake ke dobie $50 gratis, i ggpoker e dobro ama mnogu dobri igraci ima sega odkako gi zemaa site poznati faci za ambasadori
 

ice_cube

The SexX.
Член од
16 јули 2008
Мислења
2.238
Поени од реакции
307
Има некој заинтересиран за live cash game?
Играме 5/5 мкд блинда, ПМ кој сака invite :)
 
Член од
25 јуни 2017
Мислења
41
Поени од реакции
94
Некоја препорака за корисна книга или водич кој би ми помогнал со теоретско знаење за турнирскиот холд'eм покер? Играм кеш гејмс претежно и правам некои минимални добивки, но би сакал да се подобрам во турнириве, дека дно пробивам од турнир до турнир. Не влагам ни во топ 50.
 
Член од
11 декември 2020
Мислења
43
Поени од реакции
69
има ли некој стан или некое место кај што се игра на маса покер у Скопје?
 
Член од
15 ноември 2018
Мислења
83
Поени од реакции
48
Znae li nekoj na koi sajtovi moze da se igra od mk i kako se vadat pari da mi objasni ?
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
Znae li nekoj na koi sajtovi moze da se igra od mk i kako se vadat pari da mi objasni ?
на GGPoker моментално има најдобра игра, PokerStars неможе ни го укинаа,
на се останато и да може... се втора трета лига.
за вадење од GGPoker моеш на VISA без проблем, прво верифицираш профил, и депозит мора да ти биде исто од VISA, на MASTERCARD неможеш да повлечеш од GGPoker
 
Член од
4 ноември 2019
Мислења
1
Поени од реакции
0
Здраво има ли некој играно покер во winamax . И дали се добри јас се регистрирав ама немам ставено пари уште

Sent from my SM-A505FN using Tapatalk
 
Член од
2 септември 2021
Мислења
1
Поени од реакции
0
Americas cardroom e najdobro za pravenje nekoj denar momentalno, znam i bonus code za registracija ACRMICRO, koj naprave deposit od barem $25 dolari i napravi $25 rake ke dobie $50 gratis, i ggpoker e dobro ama mnogu dobri igraci ima sega odkako gi zemaa site poznati faci za ambasadori
Ako igras na Americas cardroom kazi mi dali mora da napravis depozit za da zemes pari ? da pojasnam jas veke imam napraveno pari na Americas cardroom bez depozit i sega neznam dali mora da stavam depozit za da gi izvadam parite? I me interesira so koj metod se pravi depozit za nas od mk i na koj nacin gi vadite parite od Americas cardroom ? Jas neznam kako da gi izvadam parite i neznam dali mora da stavam sega depozit ako veke imam napraveno pari na Americas cardroom . Dali moze nekoj da mi pomogne i da mi objasni sve za Americas cardroom ?? Mnogu sum blagodarna za pomosta i ve pozdravuvam site bidejki sum nova na forumot .
 
Член од
15 ноември 2018
Мислења
83
Поени од реакции
48
на GGPoker моментално има најдобра игра, PokerStars неможе ни го укинаа,
на се останато и да може... се втора трета лига.
за вадење од GGPoker моеш на VISA без проблем, прво верифицираш профил, и депозит мора да ти биде исто од VISA, на MASTERCARD неможеш да повлечеш од GGPoker
dali na gg poker ima nekakov danok na dobivka posle withdrawal ili pri vadenje presmetuva i pomalce dava ?
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
dali na gg poker ima nekakov danok na dobivka posle withdrawal ili pri vadenje presmetuva i pomalce dava ?
GGPoker не зима никаков данок. ако тоа ме прашуваш. на вадење има нешо провизија ама ептен ситно.
данок се знае кој зима УЈП.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom