Покер

Член од
30 ноември 2019
Мислења
44
Поени од реакции
5
Баш јас кога ќе одлучам да се пробам тогаш ќе банираат се..
Може да се игра некаде и ако може каде?
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
12
Поени од реакции
0
Веднаш се обидов да депонирам ми јавува дека не примаат депозити од оваа територија. Каде виде дека Старс се врати во Македонија?
упс, сори
не приметив дека на бугарскиот акаунт сум се логирал.
нејсе ... дека на ГГ сум само периодов.
 
На врв Bottom