Покер

Член од
10 јануари 2019
Мислења
90
Поени од реакции
3
Ova e stavrogrin trolot so drugiot profil , po 10ti pat pishuva gluposti ovde.

KOJ PROFIL BE, JAS IMAM SAMO EDEN, SHTO KE MI SE POVEKE, I JAS SAMO PRASAV, AKO SAKATE DA MI OBJASNITE, AKO NE, NEMORA TAKA SAMO DA LUPATE NA PRAZNO, DEKA SUM BIL TOJ ILI NEZNAM KOJ.
PLUS TOA NA POKER SUM PRILICNO DOBAR, NO, POSHTO SUM NOV (NO NE TOLKU NOV) VO POKEROT, ETE NEKOI PRAVILA NE GI ZNAM. I NE E KULTURNO KOGA NEKOJ KE POSTAVI PRASANE, VIE DA SE ODNESUVATE KAKO NEDODELKANI, MISLAM, KULTURA MALKU I NA FORUM TREBA, NELI.;)
 
Член од
21 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Uplativ na smetka 10 evra na debitna sega sakam da igram na zezanje onlajn poker so vistinski pari, ako moze da me upatite sto kako koj poker kako da vlozam parite
 
Член од
19 декември 2017
Мислења
134
Поени од реакции
139
Uplativ na smetka 10 evra na debitna sega sakam da igram na zezanje onlajn poker so vistinski pari, ako moze da me upatite sto kako koj poker kako da vlozam parite
Mozes na poker888, pokerstars, bet365 da igras ali ne so sekoja debitna mozes da igras na niv. Ako nemas izvadi debitna od NLB Tutunska banka i so nea mozes da uplakjas i povlekuvas na istata.
 
Член од
21 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Mozes na poker888, pokerstars, bet365 da igras ali ne so sekoja debitna mozes da igras na niv. Ako nemas izvadi debitna od NLB Tutunska banka i so nea mozes da uplakjas i povlekuvas na istata.
Ne mozam da prefrlam pari na skrill od debitna karticka vo silk road bank, znaci edini nacin e da izvadam od tutunska karticka za da igram online za rl pari
 
Член од
19 декември 2017
Мислења
134
Поени од реакции
139
Ne mozam da prefrlam pari na skrill od debitna karticka vo silk road bank, znaci edini nacin e da izvadam od tutunska karticka za da igram online za rl pari
Najdobro ti e preku Tutunska zaso nema provizii za skril nesum siguren treba da odberes deka akauntot ke go koristis za igri na srekja da mozes da prefrlas i ima golemi provizii za povlekuvanje ako ti e za 10evra vidi togas ne ti menja sekako ke gi izgubis :D
 
Член од
21 август 2017
Мислења
8
Поени од реакции
0
Najdobro ti e preku Tutunska zaso nema provizii za skril nesum siguren treba da odberes deka akauntot ke go koristis za igri na srekja da mozes da prefrlas i ima golemi provizii za povlekuvanje ako ti e za 10evra vidi togas ne ti menja sekako ke gi izgubis :D
Neka zema kolku saka provizija me nervira sto ne mozam da gi prefrlam parite na skrill
 

HellRaiser

Реметам кајганџии
Член од
1 јануари 2014
Мислења
749
Поени од реакции
759
Неќна уплатив 15 евра онлине за да играм покер,за пола сат ги напрајв 100 евра како ми тргна и кога наеднаш снема струја идам да проверам осигурачот дали е паднат не е.Слегувам долу во ходник кај таблите за струја ете го дошол електричарот да ги надградува таблите за струја ќе го убиев едвај се исконтролирав една работа е шо ми ја прекина победничката серија друга работа е шо компјутерот ми е 3000 евра можеше многу лесно да ми го прегори со сецкање на струјата.Доволно ќе беше само да се качи и да ми каже дека ќе работи на таблите за струја.Ај после дојде струја заврши ѓубрето со струјата,како шо бев вознемирен ги закачив сите сто евра на рулет онлине и ги изгубив тоа ти е се нешто ќе се деси во животот за работите да тргнат надолу.
 
Член од
15 ноември 2018
Мислења
13
Поени од реакции
10
Neznam dali me razbra, jas ima finta koga imam neshto visoko, na protivnikot da go namamam da vlozi golem vlog, a poshto jas imam neshto golemo, protivnikot ke izgubi.
Plus toa jas igram mnogu podobro od drugite, site, ili odat nagore ili odat nadolu so cipovite, a jas odam samo nagore i nikogash ne pagam. Samo odam nagore stabilno i nikogash ne gubam. Jas mislam deka luge shto ne gubat, znaat da igraat poker. A na tebe mozam i trener da ti bidam.
хахахахахахха пријателе по начинот на кој објаснуваш се познава дека си аматер...Во фламинго од крај на јануари почеток на фебруари во Скопје ќе има турнири.Иди чим си толку добар 100к евра зима победникот:pos::pos::pos::pos:
 
На врв Bottom