Покер

Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
264
na pokerstras gledamuste igra makedonci izgleda nie ce bidime edinstvena balkanaska zemja koja nema da mozi da igra poker :/
 
Член од
5 јануари 2012
Мислења
9.281
Поени од реакции
4.957
na pokerstras gledamuste igra makedonci izgleda nie ce bidime edinstvena balkanaska zemja koja nema da mozi da igra poker :/
Засега само од Партипокер ми стигна ..иначе имам акаунт и на покерстарс само што сега си ги извадив парите од таму остајв ситница 15долари за да можам да играм уш еден турнир :)
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
264
Засега само од Партипокер ми стигна ..иначе имам акаунт и на покерстарс само што сега си ги извадив парите од таму остајв ситница 15долари за да можам да играм уш еден турнир :)
ova na email ti stigna
 
Член од
3 октомври 2019
Мислења
47
Поени од реакции
17
Нина Глупер стигна и до Партипокер ...
Прегледај го приврзокот 256756
Дали знаеш некоја информација која е причината поради ваквата одлука ? Ако не се лажам на ПартиПокер и пред некој 5-6 години немаше опција за Македонци ? Инаку не верувам дека и на ПокерСтарс ке се случи истото...
 
Член од
21 септември 2017
Мислења
14
Поени од реакции
0
Шо се дешава со онлајн покер у МКД?
парти го укинаа...ко шо глеам ,
и 888 го укинаа?:???
 
Член од
8 ноември 2012
Мислења
226
Поени од реакции
358
Јас играм на 888 и на GG покер немам проблеми сега за сега. На coral кој што спаѓа под party ми стигна известување.
 
Член од
2 октомври 2017
Мислења
1
Поени од реакции
0
Od Pokerstars denes: Following a recent review, access to our platform is being prohibited in your region from August 4, 2020.

Your player balance remains safe and secure, and you may withdraw your balance at any time.

All entries to poker tournaments that have yet to start will be refunded and all non-promotional tickets have been converted into cash and added to your balance.

For more information, please log in to your account or contact Support.
 
Член од
3 октомври 2019
Мислења
47
Поени од реакции
17
Od Pokerstars denes: Following a recent review, access to our platform is being prohibited in your region from August 4, 2020.

Your player balance remains safe and secure, and you may withdraw your balance at any time.

All entries to poker tournaments that have yet to start will be refunded and all non-promotional tickets have been converted into cash and added to your balance.

For more information, please log in to your account or contact Support.
Ги добивме сите лошите вести за жал :(
Се уште не ми е јасно која е причината... и дали воопшто ке ила сајт што нуди услуги за Македонци...
 
Член од
18 јуни 2017
Мислења
387
Поени од реакции
264
Ги добивме сите лошите вести за жал :(
Се уште не ми е јасно која е причината... и дали воопшто ке ила сајт што нуди услуги за Македонци...
Nina e pricinata
Автоматски споено мислење:

Ima nekolku dobri igraci na pokerstarsod mk sega kako ce se kocka tie ce se sela od drzavava :pos:
 
Последно уредено:
Член од
10 јануари 2019
Мислења
99
Поени од реакции
7
zdravo. mi se sluci edno cudno iskustvo na poker888. kako shto igravme sit&go od 10 igraci, kako i obicno pocnaa da gubat luge, i eden igrac da go nareceme igrac br1. ovoj igrac imase uste okolu 290 cipovi. no shto se sluci, ovoj igrac ne samo shto pocna da vodi, tuku koga ostanaa samo dvajca, drugiot igrac da go nareceme igrac br2 iako ovoj igrac, igrac br2 imase poveke cipovi od igracot br1, se trgna od igra, napravi: sit out, i sekogas dobivkata odese kaj igracot br1. znaci ednostavno igracot br2 prestana da igra iako imase poveke cipovi, a igracot br1 dobivase. ova mi lici na nekoja mestenka. zatoa velam deka online igrite se politika, odnosno tie gi kontroliraat kartite, koja karta kade da izleze (za tie shto igraat na poker888 znaat za kakvi presvrti se raboti vo igrata, odnosno vo kartite ponekogas na ovoj sajt), se so cel samo da zemaat pari, za da mozat da platat drugi igraci, a ne e nitu cudno tie da imaat nivni igraci vo igrite, (kako shto mi e mnogu somnitelno vo ovoj slucaj) taka da parite da zavrsat kaj niv. prijaten den.
 
Член од
3 октомври 2019
Мислења
47
Поени од реакции
17
zdravo. mi se sluci edno cudno iskustvo na poker888. kako shto igravme sit&go od 10 igraci, kako i obicno pocnaa da gubat luge, i eden igrac da go nareceme igrac br1. ovoj igrac imase uste okolu 290 cipovi. no shto se sluci, ovoj igrac ne samo shto pocna da vodi, tuku koga ostanaa samo dvajca, drugiot igrac da go nareceme igrac br2 iako ovoj igrac, igrac br2 imase poveke cipovi od igracot br1, se trgna od igra, napravi: sit out, i sekogas dobivkata odese kaj igracot br1. znaci ednostavno igracot br2 prestana da igra iako imase poveke cipovi, a igracot br1 dobivase. ova mi lici na nekoja mestenka. zatoa velam deka online igrite se politika, odnosno tie gi kontroliraat kartite, koja karta kade da izleze (za tie shto igraat na poker888 znaat za kakvi presvrti se raboti vo igrata, odnosno vo kartite ponekogas na ovoj sajt), se so cel samo da zemaat pari, za da mozat da platat drugi igraci, a ne e nitu cudno tie da imaat nivni igraci vo igrite, (kako shto mi e mnogu somnitelno vo ovoj slucaj) taka da parite da zavrsat kaj niv. prijaten den.
Гет а лајф дуд :(
 

Kajgana Shop

На врв Bottom