Плескање по гз, гребење со нокти и гризење за време на секс

CopyOfDeath

Die Die My Darling!!!
Член од
30 ноември 2005
Мислења
4.186
Поени од реакции
48
FortunE напиша:
Плескањето најдобро е за време на побрз и погруб секс, нели?:icon_lol:
ке ти текне голема си инаку дефинитивно ја зголемува возбудата и кај двајцата партнери
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Добро е плескањето, добро! Ја потпалува атмосферата, звукот распалува, а и добар такт можеш да фатиш. Неможеш да сфатиш како плескањето може да запали некого Fortune? Ајде, не ме разочарувај... Мислев дека барем модераторка на љубов и секс би сфатила.

Плескајте со осет, да има звук добар - ама да не биде болно... Во споривно веќе станува збор за садо-мазо.
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
хм...

FortunE напиша:
Ајде мажите сакаат да плескаат, но дали сакаат да бидат плескани? Би сакала некој од форумџиите да се изјасни по ова прашање:)
абе да ме плесне некоја да ми се допаѓа али јас да плеснам некоја не доаѓа во предвид , не за друго една ја “плеснав“ и стана и ми ја плесна една на мене и на среде “работа“ стана и си се облече и си отиде
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
FortunE напиша:
Ајде мажите сакаат да плескаат, но дали сакаат да бидат плескани? Би сакала некој од форумџиите да се изјасни по ова прашање:)
Сакам, да! Али реков, без претеризам... Само заради звукчето и тактот! :)
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Acid напиша:
Добро е плескањето, добро! Ја потпалува атмосферата, звукот распалува, а и добар такт можеш да фатиш. Неможеш да сфатиш како плескањето може да запали некого Fortune? Ајде, не ме разочарувај... Мислев дека барем модераторка на љубов и секс би сфатила.
Како ќе ми одговореше на темава вака како што одговори ако не пишев така? :icon_lol: Туку, друго ми беше муабетот мене, не си ме сфатил. Од машка гледна точка ме интересираше зошто ги пали тоа? Чувство на доминација? Кое е чувството?
Virus напиша:
абе да ме плесне некоја да ми се допаѓа али јас да плеснам некоја не доаѓа во предвид , не за друго една ја “плеснав“ и стана и ми ја плесна една на мене и на среде “работа“ стана и си се облече и си отиде
Епа ако една си плеснал и ти ја плеснала, не значи дека сите не го сакаат тоа. Затоа полека се почнува, малку ќе ја потчукнеш колку да видиш реакција, па ако возбудата расте кај нејзе со тоа, тогаш можеш малку посилно да удриш, но не да ја потсиниш како што кажав претходно.
 

ViRuS

ПрОвОкАтОр
Член од
20 август 2005
Мислења
2.048
Поени од реакции
21
аха...

FortunE напиша:
Епа ако една си плеснал и ти ја плеснала, не значи дека сите не го сакаат тоа. Затоа полека се почнува, малку ќе ја потчукнеш колку да видиш реакција, па ако возбудата расте кај нејзе со тоа, тогаш можеш малку посилно да удриш, но не да ја потсиниш како што кажав претходно.
абе јас нејзе малку ја удрив и тоа многу плесна али она ми го рече ова ”На шо ти личам јас бе на коњ? Кај ми се качуваш уште да ме маваш е на шо ќе ми се качиш повторно!!!”
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
FortunE напиша:
Како ќе ми одговореше на темава вака како што одговори ако не пишев така? :icon_lol: Туку, друго ми беше муабетот мене, не си ме сфатил. Од машка гледна точка ме интересираше зошто ги пали тоа? Чувство на доминација? Кое е чувството?
.
Добро, знам дека ти е јасно ама само сакаш да ја разгориш темата... Модераторка си. :wink:

Не, не е чувството на доминација. Едноставно звукот, откаченоста и чувството на плескање меко газе! Нема врска со доминација... Едноставо - интересно е! :)

Кога сме веќе кај „сексуални испади” како плескањето по г'з... Дали ти си оставила белег кај некој маж со нокти?
Дали ги гребете мажите по грб и зошто? :coffee:
 

Ptolomej

Дрвен адвокат
Член од
7 август 2005
Мислења
1.727
Поени од реакции
975
Ммм...задолжително за време на секс ги плескам по газето сите девојки и никоја не приговорила...напротив уште повеке се палела...иначе она што го кажа Virus за типката...хммм...чудна работа...сигурно таа била некоја исфрустрано и фригидно суштество штом така изреагирала
 
Член од
24 април 2005
Мислења
32
Поени од реакции
1
Глупаво е да плескаш , досадно и изживеано е
 
Член од
28 јануари 2006
Мислења
4
Поени од реакции
1
mene me plai pleskanje i se sto mi pravi parnteort po gz za vreme na seks
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Acid напиша:
Добро, знам дека ти е јасно ама само сакаш да ја разгориш темата... Модераторка си. :wink:

Не, не е чувството на доминација. Едноставно звукот, откаченоста и чувството на плескање меко газе! Нема врска со доминација... Едноставо - интересно е! :)

Кога сме веќе кај „сексуални испади” како плескањето по г'з... Дали ти си оставила белег кај некој маж со нокти?
Дали ги гребете мажите по грб и зошто? :coffee:
Grebenjeto so nokti e od bes , cista reakcija na ekstaza koja nema vrska so ritam ili domanicija ..
 

Acid

Frontman
Член од
22 јануари 2005
Мислења
35.191
Поени од реакции
34.425
Од бес? Те молам објасни.

Екстаза можеби, ама бес? :coffee:
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Bes - ludvanje , golema strast i vozbuda :) Se nadevam sega pojasna bev:)
 

BusHav

Е ајде де.....можеш и така
Член од
5 декември 2005
Мислења
4.343
Поени од реакции
81
Баш е добро плескање по гз-уште ако има девојката МАЛЦЕ мевце,па кога ќе плеснеш да се таласа малце
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Acid напиша:
Кога сме веќе кај „сексуални испади” како плескањето по г'з... Дали ти си оставила белег кај некој маж со нокти?
Дали ги гребете мажите по грб и зошто? :coffee:
Прашањево ми врати филм:icon_lol:
Да, оставам белег од нокти, но не дупки, туку линии по грбот:icon_lol:
Имам моменти кога нежно гребкам со ноктите, а некогаш ги забивам дали на г`зот или на грбот, но се зависи од моментот, од тоа колку е жешка ситуацијата.
Не верувам дека постои маж кој не го возбудуваат женски нокти:icon_lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom