Планинарење

EVIL-B

Hip-Hop Legend
Член од
2 декември 2007
Мислења
357
Поени од реакции
4
Планинарите или не?
Јас порано повеќе го практикував тоа одев до Големо Езеро,Неолица,шетав низ Пелистер ама сега некако ме мрзи.
А вие?
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
во последно време многу слабо , но Водно ми е омилена дестинација кога сум во Ск.
К.Паланка : Јоаким Осоговски и над него
 

E*V*I*L~G*I*R*L

>>>uvek tu<<<
Член од
2 декември 2007
Мислења
192
Поени од реакции
5
И мене ме смрзи во последно, ама кога се работи за одење на Големо Езеро и да ме мрзи и да ми е мака обавезно ќе одам оти поубо и поопуштено место немам видено.:je::salut:
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Нема подобро чувство од тоа да се собереш со друштво и да му ја опраиш на планина, па да му ја седнеш скара, пивце ово оно. Иначе идам на Водно ко ќе можам и секоја година во Крушево преку лето.
Ај кој е за на Водно да договориме некој викенд една тура. Пишете пп. Поздрав
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
Ај кој е за на Водно да договориме некој викенд една тура. Пишете пп. Поздрав
Јас сум за , да правиме една КајганаВодноСобиранка
освен Баварецот , има некој друг кандидат???
 

Bavarecot

Доле Влада !!!
Член од
4 март 2008
Мислења
2.813
Поени од реакции
358
Пошто јас ја начнав темата еве закажувам термин евентуално во сабота за време ќе видиме понатака има време, ама ако идеме до крстот, ај пријавувајте се.
 

filipmakedonski

Македонец
Член од
25 ноември 2007
Мислења
1.278
Поени од реакции
31
ја сум за , да се собереме ако е убаво времето
 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
611
Поени од реакции
8
Пошто јас ја начнав темата еве закажувам термин евентуално во сабота за време ќе видиме понатака има време, ама ако идеме до крстот, ај пријавувајте се.

Не можам оваа сабота, на училиште сум :(
 
Член од
29 април 2008
Мислења
184
Поени од реакции
9
pa ceples solunska glava sv.ilija pelister setkanje urlikanje no i pazenje na prirodata
 

Esobar

Македонија над СЕ !
Член од
12 февруари 2008
Мислења
4.895
Поени од реакции
453
хехе

pa ceples solunska glava sv.ilija pelister setkanje urlikanje no i pazenje na prirodata
чеплес и солунска глава ? закон е над моето село Папрадиште си поминал хехе
 
Член од
9 август 2008
Мислења
9
Поени од реакции
1
A za na Ceples ima li nekoj obicno odam tamu i zakon e inaku bev na manastirot na Zrze prilepsko sega na 19-ti e slava na manastirot pa koj saka povelete pisete da se dogovorime mn e ubavo srede planina manastir na karpa
 

Бушавка

Differentiated by Style
Член од
4 јули 2008
Мислења
746
Поени од реакции
61
Маркова река, одлично место за уживање, неверојатно....
Следно ми е Смоларски водопади
 

Kajgana Shop

На врв Bottom