Пикник во Косово

old_School_mk

Програмер, гејмер, psy-trance уживател
Член од
11 август 2009
Мислења
6.090
Поени од реакции
5.729
Ова е 10 пати бетер од тие 4цата турци што играат оро на свадба и пукаат со пиштоли.

 
Член од
20 септември 2008
Мислења
12.701
Поени од реакции
9.817
E не...битно има музика... се пука сега јбг..нема врска тоа..битно е да се дружат луџето
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
16.322
Поени од реакции
7.781
Фаќа ритам со пиштолот :pos::pos::pos::pos::pos::pos::pos:.
 

stick figure

#MiaSanArsenal
Член од
2 мај 2010
Мислења
4.811
Поени од реакции
3.705
Хах што им е работа освен да земат калашников и да пукаат тамо по планините бе... Сигурно кога снемаат муниција се симнуват долу меѓу народот, крадат, па повторно одат во планините, не се знае од каде потекнуваат, легендата вели дека се сеуште меѓу нас... таму по северо-западните делови на Македонија....
 

Ivica^

Confident Liar
Член од
14 август 2007
Мислења
11.119
Поени од реакции
15.820
Абе нека им ги собере некој играчкиве на децава, очи ќе си истераат!
 
S

Sheldon Cooper

Гостин
Ај да им се стаиме :) Сигурно ќе не прифатат со раширени раце (у едната калаш у другата кашикара) :pos2:
 

Фан на Интер

Rasturac na ZABAVI
Член од
26 јануари 2010
Мислења
612
Поени од реакции
22
Ова е тренинг камп а тој им свири војни песни им го крева моралот
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Смешно е во клипов, ако (слчајно) им дое полиција (етничка патрола од 3 рамковни џандари) и да им бараат дозвола за пиштоливе. Тројца према 20...масовна сахрана :tv:

*А гарант оружјево е легално
 
M

.:makedonec:.

Гостин
Ајјјјјјјјјјј да те ебу зељките да те ебу само за тоа ги бива хахахахах :pos2: :pos2: :pos2: :toe:
 
Член од
7 декември 2010
Мислења
178
Поени од реакции
131
Ајмо сви на боза , терористи го тепа . Вакви работи се веке трагикомични што и да кажеш ке те обвинат дека провоцираш, провоцираш со тапија, ја би сакал Collateral damage да видам тука наискрен да бидам.
 

Kajgana Shop

На врв Bottom