Пикник во Косово

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
Како и да е би одел на пикник таму, па сакам слобода да пукам кога и каде сакам.
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
E не...битно има музика... се пука сега јбг..нема врска тоа..битно е да се дружат луџето
дружбата е најважна :toe: само треба да пазат очи да не си истераат!
а и богами за ритам фаќање помага!
 

Ѓорѓески

Бивши Скај Дог
Член од
25 мај 2007
Мислења
6.661
Поени од реакции
945
Најдобри песни се тие бре!

Лирикс :

Отидов во Германија
дојдов во лето,
отворив слаткара,
купив ферари,
купив дрога,
ја продадов скапо,
нејчем више да чувам овци.
Го зедов и братми,
го зедов и зетми,
дојдов на пикник,
не јадем свинско.

Рефрен 10x
 
Член од
21 декември 2010
Мислења
147
Поени од реакции
6
ХАХАХААаа браво разбојници. 1994 беше така во Бугарија.

Патем на видеа се користи куршуми без олово. Односно само за бучава.
 
A

apidrone

Гостин
Геј парада. Едно нусе да зеле, да разбиеле монотонија...
 

Кајганеро

Немој не ме радуј!
Член од
3 јули 2010
Мислења
2.790
Поени од реакции
2.583
Музикава нема нит ритам нит ништо што би те потикнало да пукаш,а овие пукаат...на што жити се :/,исто вака пукаше и рамбо 0:20 :vozbud:
 

Мортидо

занаетчија дете
Член од
15 февруари 2009
Мислења
1.874
Поени од реакции
1.087
Овие ако биле некаде подалеку од родната планина ја че се пукам у глава.:salut:
 

~DaRko

Поштен лопов
Член од
29 март 2009
Мислења
5.888
Поени од реакции
2.481
сељаци, и онака за ништо друго не ги бива освен пиштолот в раце и убиј си го пријателчето до тебе :jaj:
добро е ко не загина некој
 

аллександар

Вечно ненаспан
Член од
5 мај 2006
Мислења
7.380
Поени од реакции
2.522
добри се овие. искусни машала знаеле и брзо да пукаат со пиштоливе.. Се е ова легално немој некој да помислил дека има нешо амтна работа тука! Топ се.. само нека си продолжат само нареден пат нека ги свртат пиштолите меѓу себе место у воздух. да не им одат за џабе куршумите!
 
Член од
21 јули 2009
Мислења
876
Поени од реакции
462
добри се овие. искусни машала знаеле и брзо да пукаат со пиштоливе.. Се е ова легално немој некој да помислил дека има нешо амтна работа тука! Топ се.. само нека си продолжат само нареден пат нека ги свртат пиштолите меѓу себе место у воздух. да не им одат за џабе куршумите!
сите до еден имаат дозвола немој така :smir: коа се собираше оружјето они цело го предадоа :)
Туку ме потсеќа ова на тој вицот "Како шипт..овај албанец крие оружје..."
еден пиштол со него, еден по перница, калаш позади врата, два-три калаши во двор закопани и седум-осум во шума закопани:)
што е сигурно сигурно е:pipi: и оди разоружај ги :pos2:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom