Пикник во Косово

cokance

Затишје пред курац.
Член од
11 август 2008
Мислења
686
Поени од реакции
145
абе море, не го пука он намерно, така за чеф го прави, деца бе, не разбира, у подрум бил...
сељачааана идиотска :tapp:
 
Член од
27 март 2009
Мислења
445
Поени од реакции
14
Само Шипо Мафијашот можи најдобро да објасни шо му е филмот на овие!!! И пукам и кољам!!!


АААААААААААААААААААААА значи требало да се биди Италијански мангуп!!!

 

Kajgana Shop

На врв Bottom