Парфеми

Член од
26 октомври 2020
Мислења
43
Поени од реакции
26
Од шатци сакам да го купам оти таа е единствена парфимерија во градот во кој што живеам, ама се жалат дека не се сите оргинални таму, што мислите?
Јас можам да набавам Eros Flame Edp - 100мл за 5240 ден (85€) плус 130 денари карго. Нормално оригинал, би стигнал во МК за 1 недела, ако си заинтересиран пиши ми.
 
Член од
27 октомври 2017
Мислења
516
Поени од реакции
753
Скржава стипса сум. Кој машки парфем би препорачале од дм? Некој подолго да трае а ефтин.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.733
Поени од реакции
5.777
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.943
Поени од реакции
10.584
Ова е онлајн сајт така да би требало да имаш адреса во Грција за достава
Автоматски споено мислење:

Скржава стипса сум. Кој машки парфем би препорачале од дм? Некој подолго да трае а ефтин.
Копија на Cred Aventus
 

Attachments

Последно уредено:

The Savior

Is with me
Член од
29 јули 2021
Мислења
4.569
Поени од реакции
9.134
Скржава стипса сум. Кој машки парфем би препорачале од дм? Некој подолго да трае а ефтин.
Давидоф ЕДП(Eau de Parfum) или некоја верзија на Еклат од искуство знам а иначе имаш еден куп непознати или помалку познати зависи колку сакаш да потрошиш. Важно да е бар ЕДП пошто нормално парфемите се поскапи.
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.943
Поени од реакции
10.584
I sto ne e jasno?
Mozhis da gi ispratis vo DHL SHOP i od tamu da si go podignish.Ne koshta ni cent uslugata
Викаш дхл нема ништо да наплатат да ти го достават до дома?
Уствари бикаш во нивен шоп, ако сакаш да појасниш околу ова кај им се наоѓа у Солун…
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.733
Поени од реакции
5.777
Викаш дхл нема ништо да наплатат да ти го достават до дома?
Уствари бикаш во нивен шоп, ако сакаш да појасниш околу ова кај им се наоѓа у Солун…
Citaj SHTO pisuvam i ne postavuvaj nepotrebni prashanja!

A kako shto gledam, Servirano na Tacna mora da vi bide inace ne funkcionirate, ex makedonijo....

Screenshot 2023-07-02 at 18-01-24 ServicePoint Finder DHL Parcel.png
 

y2k

Член од
4 октомври 2022
Мислења
667
Поени од реакции
1.105
Citaj SHTO pisuvam i ne postavuvaj nepotrebni prashanja!

A kako shto gledam, Servirano na Tacna mora da vi bide inace ne funkcionirate, ex makedonijo....

Прегледај го приврзокот 383243
Некако многу мангупски настапуваш од Германија. Убаво и нормално те праша човекот. Понашањето ти е дефиниција за 'KOPAN"

Многу голема гордост имаш после 2 месеци на фритеза во Германија.
 
Член од
17 ноември 2014
Мислења
3.733
Поени од реакции
5.777
Некако многу мангупски настапуваш од Германија. Убаво и нормално те праша човекот. Понашањето ти е дефиниција за 'KOPAN"

Многу голема гордост имаш после 2 месеци на фритеза во Германија.
Da be si mozham!
Ti isto ili da ti baram mesto za na friteza, ili povejce si po pleskavici?

Ne stanuva za mojata gordost tuku sto me nervira koga nekoj ne e zadovolen od korisna informacija i
pokraj shto preprashuva pa ima i mrza sam da si vidi kaj da gi bara.

Kako jas da sum vo Upravata od DHL pa da znaam kaj ima shop vo Solun!
Ete vi google i se ce vi kazhi se, Tel broj, rabottno vreme i se ostalo.

Ili ako ti reci nekoj vo Kam Market ima popust na Kolbasi, ce mu baras i adresa ???
 
Член од
12 декември 2010
Мислења
9.943
Поени од реакции
10.584
Хахаха божеее ајде вајда ке му порасне курето се осети инфериорен на милисекунда
 

Kajgana Shop

На врв Bottom