Парфеми

Дискусија во форумот 'Мода и убавина' започната од Devilish Angel, 27 ноември 2005.

 1. Marick14

  Marick14

  Член од:
  23 јуни 2011
  Мислења:
  8.003
  Допаѓања:
  2.312
  Кај нас истите брендови и парфеми се вртат со години. Прееска во Даглас и Сефора во Софија кога влегов видов многу познати брендови што кај нас воопшто и ги нема.
   
 2. Prince

  Prince PsyTrance, Musica Psychedelica

  Член од:
  22 јуни 2007
  Мислења:
  1.116
  Допаѓања:
  2.985
  Дечки, брендирани добри парфеми кај да најдам низ Скопјево?

  И препорака за некој добар женски летен :)
   
  Последно уредено: 14 јули 2019 во 21:45
 3. Patriot_Mkd

  Patriot_Mkd

  Член од:
  31 мај 2009
  Мислења:
  912
  Допаѓања:
  666

  Од каде го купи?
  цена ?

  Фала поздрав.
   
 4. Mich0MKD

  Mich0MKD

  Член од:
  14 февруари 2013
  Мислења:
  1.239
  Допаѓања:
  1.046
  Ovoj go ima 100ml na duty free shop kaj gevgelija, 100ml, mislam deka okolu 85-6 evra bese.
   
 5. Zhan

  Zhan

  Член од:
  22 јануари 2012
  Мислења:
  557
  Допаѓања:
  306
  Го зедов од Англија 35 фунти беше за време на Father's Day Сега мислам дека е повеке околу 50 фунти

  Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk
   

Сподели преку: