Паралија или Олимпик бич?

Член од
15 март 2013
Мислења
947
Поени од реакции
617
Me интересира дали некој патувал со агенцијата МТ Травел која организира дневни капења секоја сабота и недела?И дали знае која цена е дневно....
 
Член од
13 април 2013
Мислења
156
Поени од реакции
30
Me интересира дали некој патувал со агенцијата МТ Травел која организира дневни капења секоја сабота и недела?И дали знае која цена е дневно....
nie odime zabota za paralia na eden den od bitola cenata e 10 evra (620 den) trgnavas vo 5 a se vrakas vo 18h
 
Член од
27 јуни 2011
Мислења
38
Поени од реакции
11
Од прилика колку километри има од Олимпик Бич до Лидл?
 
T

Todd Solondz

Гостин
Првпат идам приватно во Паралија годинава,планирам да тргнам после 10 август. Дали можам тоа време да најдам смештај по поволна цена ?
 
Член од
8 јуни 2013
Мислења
71
Поени од реакции
30
Првпат идам приватно во Паралија годинава,планирам да тргнам после 10 август. Дали можам тоа време да најдам смештај по поволна цена ?
Да, 35-40 евра за 4 креветен апартман, дури можи и поевтино да се најди то време..
 
T

Todd Solondz

Гостин
А лежалки,пиво тие такви работи колку идат ?
 
Член од
8 јуни 2013
Мислења
71
Поени од реакции
30
А лежалки,пиво тие такви работи колку идат ?
јас одев секој ден на истото место на плажата, одма до црквата, нескафе беше 3 евра и со него лежалка гратис и од ко ќе си го допиеш нескафето вода колку сакаш во шише со мраз :D поевтино амин :cool:
 

bucio

Урбан индијанец.
Член од
8 јули 2008
Мислења
15.871
Поени од реакции
7.567
јас одев секој ден на истото место на плажата, одма до црквата, нескафе беше 3 евра и со него лежалка гратис и од ко ќе си го допиеш нескафето вода колку сакаш во шише со мраз :D поевтино амин :cool:
Лежалката е 3 евра со гратис нескафе или џус, а не обратно :icon_lol:.
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
7.835
Поени од реакции
9.071
не е скапо,во Ксамил е 4 евра
 
Член од
2 март 2012
Мислења
21
Поени од реакции
11
Да ми препорачате некои апартмани во Олимпик Бич или па некои евтини хотели, една недела најверојатно ќе одиме.

Фала однапред :)
 
T

Todd Solondz

Гостин
Да ми препорачате некои апартмани во Олимпик Бич или па некои евтини хотели, една недела најверојатно ќе одиме.
А за Паралија знае некој ?
 

eMilanist

Ursus domesticus
Член од
27 септември 2007
Мислења
2.299
Поени од реакции
1.605
Дечки да не знае некој дали некој организира превоз од Скопје до Паралија?
 

Kajgana Shop

На врв Bottom