Паралија или Олимпик бич?

Член од
20 јуни 2011
Мислења
192
Поени од реакции
13
лани со друштво заминавме на 21. јули и 2 сати баравме смештај таму.. најдовме за 35евра 3креветен апартман, а бевме 4ца па се стеснавме некако и многу евтино и прејако си поминавме :D а и тие србинките се топ, така да дефинитивно паралиа е полн погодок :P
а треба да резервирам одовде или се наоѓа лесно смештај?
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.262
Поени од реакции
190
Да не знае некој агенција, или приватен превоз за Паралија, за враќање на 5-10 денови? Сите што ги најдов по агенциите се враќат за 7 денови,
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Да не знае некој агенција, или приватен превоз за Паралија, за враќање на 5-10 денови? Сите што ги најдов по агенциите се враќат за 7 денови,
JK Travel Битола имаше понуди за 10 дена. Јас беф минатата година и топ си поминаф :D
Ти се чини Битола си само шо имаш море и србинки :D
 

Рунчев

Esi mi dobaaar
Член од
29 мај 2007
Мислења
1.262
Поени од реакции
190
JK Travel Битола имаше понуди за 10 дена. Јас беф минатата година и топ си поминаф :D
Ти се чини Битола си само шо имаш море и србинки :D
Прашав таму на 7 дена одиле :( Друга информација некој?
 
Член од
6 март 2009
Мислења
979
Поени од реакции
853
Има ли млади на Парајлија во шпиц периодот има ли добри журки за млади како се цените за смештај ме интересира :) и плажите какви се
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Има ли млади на Парајлија во шпиц периодот има ли добри журки за млади како се цените за смештај ме интересира :) и плажите какви се
Плажите не се лоши, има 3-4 големи дискотеки и има многу млади. местото е измислено за млади поточно :D
 
Член од
8 јуни 2013
Мислења
69
Поени од реакции
29
а треба да резервирам одовде или се наоѓа лесно смештај?
лесно да се наоѓа, не баш, како ти е среќата така.. ние баравме едно 40тина мин ама ни се исплатеше :cool:
--- надополнето: 23 јуни 2013 во 00:58 ---
а треба да резервирам одовде или се наоѓа лесно смештај?
лесно да се наоѓа, не баш, како ти е среќата така.. ние баравме едно 40тина мин ама ни се исплатеше :cool:
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.703
Мои комшии штотуку се вратија од Паралија и таму било изгор скапо.Многу поскапо него лани.Бад д веј се работи за прилично ситуирани луѓе
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
Мои комшии штотуку се вратија од Паралија и таму било изгор скапо.Многу поскапо него лани.Бад д веј се работи за прилично ситуирани луѓе
преку агенција беа или како ? :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.703
пошто се пензионери мислам дека со агенција биле.рекоа дека све е оскапено од лани,дури и онаа евтината гардероба која се продаваше пред продавниците(оние по едно парче од секој модел)
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
пошто се пензионери мислам дека со агенција биле.рекоа дека све е оскапено од лани,дури и онаа евтината гардероба која се продаваше пред продавниците(оние по едно парче од секој модел)
абе пензионери во паралија...
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.703
до пред некоја година Паралија беше омилено место на пензионерите.Изгледа србите ја направија `перестројката`
 

DéJà Vu

hehehehe
Член од
6 мај 2012
Мислења
813
Поени од реакции
446
^ дај не заебавај од ко знам за паралија одат млади само до кај 25-26 години :D
 
Член од
8 јануари 2012
Мислења
9.952
Поени од реакции
14.703
тие си ги гледал,на `другите` не си обраќал пажња.јас сум одел таму кога тој регион се викаше Северна Грција:vozbud:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom