Пазарете се тука!

Член од
5 август 2010
Мислења
222
Поени од реакции
50
Prodavam Alcatel OT 991 garancija trae uste 7 meseci kupen od t-mobile. Ist kako na slikava..
Kontakt po Poraka, ke vi dadam tel. broj. Cena: 4000 den

 
Член од
4 јануари 2008
Мислења
2.352
Поени од реакции
5.010
Prodavam ZTE Grand X IN, moze zamena za Samsung Galaxy Tab 2
 
Член од
5 ноември 2010
Мислења
9
Поени од реакции
1
Prodavam Malaguti 50c vo odlicna sostojba cena 200 evra :)
--- надополнето: 5 април 2013 во 16:38 ---
prodavam malaguti motor 50cc 200 evra moze zamena za iphone 4s :)
 
Член од
4 септември 2010
Мислења
1.002
Поени од реакции
582
Има ли некој што продава сони типо во топ форма и со фулл котија, немора да има многу гаранција, ама да не е изгребен или нешто слично, немора да биде ептен нов(мислам неотпакуван). И цена некоја добра. Имате ли нешто да понудите?
Некој?
 
Член од
5 април 2013
Мислења
8
Поени од реакции
1
Продавам HTC Wildfire S, користен година и пол, во одлична состојба. Цена: 4800 денари.
 
Член од
9 октомври 2011
Мислења
88
Поени од реакции
15
Менувам/Продавам LG Optimus L5. 4 инчи екран, 1.1 GHz процесор (оверклок) Android Jelly Bean 4.1.2
Дајте некој подобар телефон (по можност Optimus L7, L9) со моја доплата :)
 
Член од
19 ноември 2012
Мислења
96
Поени од реакции
3
Сакам да земам Samsung Galaxy Chat B5330 исклучиво поради тастатурата, ако некој има користено ај кажете како се куца и дали е лесно откако ке се навикнеш? Куцам доста и ми треба нешто вакво што можам да го користам ор кревет...дали може да замена обична тастатура ако се навикнеш?

Друго ме интересира дали овај ке може да се користи како хотспот и тетхеринг за мојот лаптоп, немам користено андроид досега, немам поим колку ресоурси треба за ова.

Во т-мобиле овај и Sony Xperia tipo се по иста цена 990 денари, па се двоумам меѓу двата. Сонито е доста појак како што гледам со графичка само без тастатура.
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.705
Поени од реакции
6.643
Барам Нокиа Х3-02, некој...?
 
Член од
6 февруари 2013
Мислења
40
Поени од реакции
2
Сакам да земам Samsung Galaxy Chat B5330 исклучиво поради тастатурата, ако некој има користено ај кажете како се куца и дали е лесно откако ке се навикнеш? Куцам доста и ми треба нешто вакво што можам да го користам ор кревет...дали може да замена обична тастатура ако се навикнеш?

Друго ме интересира дали овај ке може да се користи како хотспот и тетхеринг за мојот лаптоп, немам користено андроид досега, немам поим колку ресоурси треба за ова.

Во т-мобиле овај и Sony Xperia tipo се по иста цена 990 денари, па се двоумам меѓу двата. Сонито е доста појак како што гледам со графичка само без тастатура.
Tastaturata e odlucna za kucanje, i mozesh da go koristish kako hotspot.
 
Член од
27 ноември 2012
Мислења
58
Поени од реакции
27
Некој заинтересиран за Xperia Ray? Цена по договор..
 

Me2

интериста
Член од
21 ноември 2009
Мислења
5.205
Поени од реакции
2.199
Продавам Ајфон 4 16 гб неверлок, сочуван, нема ниту една гребнатинка (нон стоп со маска и заштитна фолија). За повеќе информации пишете ми во порака :)
 

Kajgana Shop

На врв Bottom