Пазарете се тука!

Makaron

КЕН ЛИИИИ лиду дибу даут јууууууу !!!!
Член од
16 јули 2014
Мислења
7.612
Поени од реакции
11.739
So pari mozam da zemam za huawei p8 lite, 3 dena koristen?

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk
 
Член од
14 август 2011
Мислења
38
Поени од реакции
7
Пиши цена во инбокс. Црн е или бел?

Sent from my LG-D620 using Tapatalk
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Lenovo Vibe C нов со гаранција од Vip - 7000 ден.
Alcatel Pixi 4 5 инча нов со гаранција од Vip - 7000 ден.

Навалете додека ги имам :)
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
OTKUP NA ISPRAVNI MOBILNI OD SLEDNITE MARKI :
LG
SONY
ALCATEL
SO ANDROID SISTEM NAVEDETE:
STO OPREMA IMAT SLIKA CENA DEKODIRANI GARANCIJA....!!!!
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.ПРОДАВАМ Alcatel IDOL 2S - 4.500 ден
со 4G, декодиран, СО 3 МЕС ГАРАНЦИЈА со кутија и цела оргинална опрема, заштитна фолија не екран и футроли

2.ПРОДАВАМ ASUS NEXUS 7 таблет на google,
со 32GB меморија КАКО НОВ - 4500 ден
Може да се користи како GPS, во кола да се поврзе со радиото итн ... Следува со полнач, кутија и OnTheGO кабел за поврзување на USB стик, тастатура, маус или било што ...

3. PRODAVAM ALCATEL POP C5 - 2300den
raboti na site sim so usb polnac slusalki folia na ekran silikonska maska

PRAKAM POKARGOEKSPRES

БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
Купувам ipod nano функционално дајте понуда преку ПП
 
Член од
18 декември 2010
Мислења
18
Поени од реакции
0
Продавам Alcatel POP 4 5" екран, телефонот е нов уклучен е само еднаш колку да се провери дали работи. Работи само на Телеком, има 2 години гаранција. quad core 1.1 ghz процесор, 1GB рам меморија и 8 GB интерна меморија ,8 MP задна камера со блиц и 5 MP предна камера со блиц.
цена 7000 денари.
20161229_185330.jpg 20161229_185406.jpg 20161229_185030.jpg 20161229_184958.jpg 20161229_185533.jpg
 

chipicaoo

unknown
Член од
11 септември 2011
Мислења
763
Поени од реакции
873
  1. Купувам ipod nano функционално дајте понуда преку ПП има ли некој за продажба
 

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Нов неотпакуван Галакси Ј5 2016 од Телеком со 23 месеци гаранција. 10,500 денари
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
ОТКУП НА ИСПРАВНИ МОБИЛНИ ОД СЛЕДНИВЕ МАРКИ
АЛКАТЕЛ ЛГ СОНИ
НАВЕДЕТЕ :
ОПРЕМА ДЕКОДИРАН СЛИКА ЦЕНА
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
ОТКУП НА ИСПРАВНИ МОБИЛНИ ОД СЛЕДНИВЕ МАРКИ
АЛКАТЕЛ ЛГ СОНИ
НАВЕДЕТЕ :
ОПРЕМА ДЕКОДИРАН СЛИКА ЦЕНА
 

Kajgana Shop

На врв Bottom