Пазарете се тука!

Член од
24 октомври 2011
Мислења
127
Поени од реакции
16
Продавам Galaxy S7 Black 32GB купен од VIP пред на 27.09.2016 година со гаранција до 27.09.2018 година. Телефонот нема знаци на користење, од денот кога е купен користен е во фотрола со заститна фолија на екранот. Чуван е во канцелариски услови претежно на биро :). Со телефонот следува оригиналното пакување, слушалки, полнач, фабричките фолии, гаранција итн.
 
Член од
20 октомври 2013
Мислења
1.096
Поени од реакции
509
Продавам Galaxy S7 Black 32GB купен од VIP пред на 27.09.2016 година со гаранција до 27.09.2018 година. Телефонот нема знаци на користење, од денот кога е купен користен е во фотрола со заститна фолија на екранот. Чуван е во канцелариски услови претежно на биро :). Со телефонот следува оригиналното пакување, слушалки, полнач, фабричките фолии, гаранција итн.
Цена?
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.256
Поени од реакции
155
Huawei Y5 II full pack од вип, купен пред два месеци, има фолија и маска... понудете цена доколку некој е заинтересиран или ДСLР со моја доплата
 
Член од
24 октомври 2011
Мислења
127
Поени од реакции
16
Продавам Galaxy S7 Black 32GB купен од VIP пред на 27.09.2016 година со гаранција до 27.09.2018 година. Телефонот нема знаци на користење, од денот кога е купен користен е во фотрола со заститна фолија на екранот. Чуван е во канцелариски услови претежно на биро :). Со телефонот следува оригиналното пакување, слушалки, полнач, фабричките фолии, гаранција итн.
BUMP

Цена 28 000 денари!
 
Член од
29 март 2013
Мислења
4.557
Поени од реакции
4.380
Продавам

Lenovo Vibe C (купен од VIP вчера)
Alcatel One Touch Idol (телефонот е во одлична состојба и покрај тоа што е користен неколку години)

Заинтересирани, понудете цена во инбокс.
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.ПРОДАВАМ LG Optimus L4 II E440 -1.300 ден
2.ПРОДАВАМ LG Optimus L3 E400 - 800 ден
3.ПРОДАВАМ LG F60 -2.800 ден
4.ПРОДАВАМ SAMSUNG GALAXY J1 - 2800ден
5.ПРОДАВАМ Alcatel IDOL 2S - 4.500 ден
6.ПРОДАВАМ NOKIA C2-03 DUOS - 2.000 ден
БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКAЊЕ!!!
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
Моментални цени и лагер:

Може и замени за вашиот iPhone или Samsung. Контакт овде или на нашиот фб профил.


APPLE
iPhone 7 PLUS (black, jetblack,128gb,novi) = 989€
iPhone 7 (rose gold, black, jet black, neverlock, novi, 128GB) = 789€
iPhone 7 (128gb, gold, 11m garancija) = 699€
iPhone 7 (black, rose gold, gold, neverlock, novi, 32GB) = 659€
iPhone 6S PLUS (16gb, gold, neverlock, nov) = 649€
iPhone 6S PLUS (64gb, spacegray, tm) = 529€
iPhone 6S (32gb, spacegray,nov) = 559€
iPhone 6S (black, 16gb, novi) = 529€
iPhone 6S (64gb, spacegray, neverlock) = 449€
iPhone 6S (spacegray, 16gb, neverlock) = 429€
iPhone 6 Plus (spacegray, 16gb, neverlock) = 399€
iPhone 6 (spacegray, 16gb, neverlock) = 349€
iPhone 5S (novi, spacegray,, neverlock, 16GB) = 325€
iPhone 4S (crni, beli) = 79€

iPad Mini 3 (crn, 4G, 64gb) = 239€
iPad Mini 2 (crn, retina) = 169€
iPad Mini 1 (crn) = 109€

SAMSUNG
Galaxy S7 Edge (black, 32gb, novi) = 560€
Galaxy S7 (gold, 32gb, novi) = 499€
Galaxy S6 Edge Plus (gold, 32gb) = 379€
Galaxy S6 Edge (novi, 32gb, beli) = 449€
Galaxy S6 Edge (64gb, gold) = 379€
Galaxy S6 (novi, 32gb, beli) = 399€
Galaxy J5 (beli, novi) = 219€
Galaxy A5 (gold, novi) = 289€
Galaxy S5 (gold, white) = 179€

LG
K10 (novi) = 199€
K8 (novi) = 149€
K4 (novi) = 75€

077 90 80 80
 
Член од
25 јануари 2007
Мислења
3.176
Поени од реакции
106
Продавам:

Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB
Sexa Core 1.8Ghz
3GB RAM
32GB

Телефонот е нов, користен со футрола.
Следува со оригиналното пакување.

Заинтересирани во Inbox.
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Xiomi Mi 4 - White 2gb ram 16gb меморија - НОВ со кутија, без гаранција
цена 8500 ден.

20161214_161401.jpg

Таблет Asus Nexus 7 со 32gb - како нов сочуван
цена 4000 ден.

20161214_083943.jpg
 
Последно уредено:

Skylake

proseCUTE
Член од
7 јули 2016
Мислења
1.078
Поени од реакции
1.711
Продавам:

Sony Xperia M: 2000 денари
ZTE Blade L6: 3800 денари, користен 2 дена, нов.

Двата заедно 5200 ден
 
Член од
6 февруари 2010
Мислења
881
Поени од реакции
923
Имам вишак бројче на тарифата смарт на ОНЕ.
Неограничени разговори кон сите мрежи и 1 гб интернет за 399 ден.
Има опција да уклучиш 3гб за 200 ден и 10гб за 300 ден.

Има некој заинтересиран?

Sent from my EVA using Tapatalk
Некој?

Sent from my EVA using Tapatalk
 

Kajgana Shop

На врв Bottom