Пазарете се тука!

Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.ПРОДАВАМ ASUS NEXUS 7 таблет на google,
со 32GB меморија КАКО НОВ - 4500 ден
Може да се користи како GPS, во кола да се поврзе со радиото итн ... Следува со полнач, кутија и OnTheGO кабел за поврзување на USB стик, тастатура, маус или било што ...

БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
 

bobipp

Let's cook!
Член од
15 август 2008
Мислења
11.763
Поени од реакции
6.720
Се продава нов Samsung J3 (2016), ознака Ј320F, земен пред 5 дена од телеком, отворен само за проверка. 8000 ден. БЕЗ ЗАМЕНИ.
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Сакам да купам Xiaomi Redmi 4 Prime. На Hi.com.mk го немаат, исто и во Анхоч и Сетек. Друга алтернатива?
 
Член од
27 ноември 2009
Мислења
963
Поени од реакции
920
да не знае некој каде можам да набавам

Huawei Mate 9

или

Xiaomi Mi Mix

а да не е од ибеј или алиекспрес?

фала.
 
Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372

Kajgana Shop

На врв Bottom