Пазарете се тука!

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
APPLE
iPhone 7 PLUS (128gb, novi, black, silver,rosegold) = 969€
iPhone 7 PLUS (32gb, novi, black, silver) = 879€
iPhone 7 (128gb, black, novi) = 789€
iPhone 7 (32gb, black, novi) = 699€
iPhone 7 (32gb, gold, rosegold, novi) = 679€
iPhone 6S PLUS (16gb, gold, neverlock, nov) = 649€
iPhone 6S (16gb,neverlock, gold, black, rosegold) = 429€
iPhone 6 Plus (16gb,neverlock,silver) = 399€
iPhone 6 (no touch id,16gb,neverock) = 299€
iPhone 5S (spacegray,neverlock, novi 16GB) = 329€
iPhone 5S (spacegray,neverlock, 16GB) = 199€
iPad Mini 3 (crn, 64gb, 4G) = 249€
iPad Mini 2 (bel, retina) = 169€

SAMSUNG
Galaxy S7 Edge (black, silver, white, novi, 32gb) = 559€
Galaxy S7 (gold, neverlock, novi) = 489€
Galaxy S7 (gold, neverlock) = 399€
Galaxy S6 Edge Plus (32gb,gold) = 399€
Galaxy S6 (white,32gb) = 289€
Galaxy Note 4 (bel) = 269€
Galaxy J7 2016 (novi) = 259€
Galaxy J5 2016 (novi) = 219€
Galaxy S5 (crn, gold) = 189€
Galaxy Core Prime = 49€

LG
K10 (novi) = 199€
K8 (novi) = 149€

SONY
M4 AQUA (nov) = 129€
 
Член од
7 септември 2014
Мислења
338
Поени од реакции
214
да не знае некој каде можам да набавам

Huawei Mate 9

или

Xiaomi Mi Mix

а да не е од ибеј или алиекспрес?

фала.
Ќе стигнува за 2-3 недели, ако сакаш пиши маил на forum@hi.com.mk со желбата, ќе ти кажат све што треба.

Sent from my MI 5
 
Член од
1 мај 2012
Мислења
153
Поени од реакции
74
Microsoft lumia 640 со маска на преклоп 3000 денари.
Заинтересираните нека пишат ПП за да им пратам слики и детали.
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.ПРОДАВАМ ALCATEL C7 OT7041 DVA SIM - 3.000ден
2.PRODAVAM HTC DESIRE 310 - 2000DEN
3. PRODAVAM IPHONE 4S 16GB - 4500DEN

БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
c71.jpg c72.jpg c73.jpg c74.jpg htc 1.jpg htc 2.jpg htc 3.jpg 4s1.jpg 4s2.jpg 4s3.jpg 4s4.jpg
 
Член од
29 декември 2011
Мислења
2.988
Поени од реакции
2.438
Продавам:

Sony Xperia E1, чуван во футрола од ден еден, многу солидно сочуван.
IMG_20161017_175911.jpg IMG_20161017_175918.jpg
1.500 ден.

НТС Desire 500, чуван во футрола, доста сочуван.
IMG_20161017_180024.jpg
2.500 ден.

Apple iPhone 3Gs 16GB, многу сочуван. Има џејлбрејк уште од времето, работи на сите картици и има некој мод од Сидиа, работи многу солидно и брзо (за таа генерација).
IMG_20161017_175817.jpg IMG_20161017_175826.jpg
1.500 ден.

Повеќе по ПП.
 
Член од
6 март 2008
Мислења
1.645
Поени од реакции
424
Ги продавам следниве телефони:

Acer Zest 4g - 7000 den.
Lenovo A1000- 4500den.x 2
Lenovo Vive C - 7000 den
Alcatel Pixi 4,4 - 4000den. x 2
Alcatel pixi 4,5 - 6000 den.
ZTE Blade A 310 - 7000 den.

ТЕлефоните се нови земени од ВИП и со гаранција.

Контакт во пп или на 075 685 675
 

Attachments

Член од
4 мај 2009
Мислења
2.173
Поени од реакции
1.372
Се продава Идол 3 5.5 инчи, максимално сочуван, користем една година. Телефонот работи на сите мрежи, фабрички отклучен, со андорид 6.0.1, стерео звучници, солидни 13/8мп камери, 2ГБ рам меморија и 16гб внатрешна.
Сликите се од него, цената не е фиксна има простор за мала корекција. Со телефонот следува 2 заштитни маски, кутија и полнач.
Ве молам без замени.

http://www.reklama5.mk/AdDetails?ad=2378261

IMG_20170207_003914.jpg
16522930_10207834919662598_913987941_n.jpg
16522880_10207834726977781_852085296_n.jpg
 

Attachments

Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
Menjas mikrofon za htc desire 500,i cena ako moze :)
јас не те разбрав ништо појасни??????:свиркам:[DOUBLEPOST=1486637354][/DOUBLEPOST]1.ПРОДАВАМ ALCATEL C7 OT7041 duos - 2600ден
2.ПРОДАВАМ ASUS NEXUS 7 таблет на google 32GB - 4.500ден
3. PRODAVAM IPHONE 4S 16GB - 4500DEN
4.PRODAVAM Samsung GALAXY E5 DUOS - 7500DEN

БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.PRODAVAM ASUS NEXUS 7 таблет на google 32GB - 4.500ден
2.PRODAVAM IPHONE 4S 16GB - 4500DEN
3.PRODAVAM Samsung GALAXY E5 DUOS - 7500den
4.PRODAVAM Samsung S7390 Galaxy Trend Lite La Fleur - 2.500den
5.PRODAVAM Samsung I8190 Galaxy S3 mini - 2.500den
6.PRODAVAM Samsung Galaxy Chat B5330 -1.500den
7.PRODAVAM LG Optimus L4 II E440 - 1.500den
8.PRODAVAM LG L80 - 4.000den
9.PRODAVAM ALCATEL OT-813 - 700den
10.PRODAVAM Sony Xperia M4 Aqua - 4.500den
БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.PRODAVAM ASUS NEXUS 7 таблет на google 32GB - 4.500ден
2.PRODAVAM IPHONE 4S 16GB - 4500DEN
3.PRODAVAM Samsung GALAXY E5 DUOS - 7500den
4.PRODAVAM Alcatel pixi 4 5.0 inch OT5010D DUOS - 4500DEN
6.PRODAVAM Samsung Galaxy Chat B5330 -1.500den
7.PRODAVAM LG Optimus L4 II E440 - 1.500den
8.PRODAVAM LG L80 - 4.000den
9.PRODAVAM ALCATEL OT-813 - 700den
БЕЗ ЗАМЕНИ И ЦЕНКАЊЕ !!!!!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom