Пазарете се тука!

Член од
6 октомври 2008
Мислења
1.884
Поени од реакции
2.087
Купувам Самсунг С6 или С7 нов некористен.
 
Член од
2 јануари 2011
Мислења
1.559
Поени од реакции
999
да не знаете некој сервис што поправа асус зенфоне 2?
 

Torte Mobile

Модератор
Член од
29 ноември 2007
Мислења
7.099
Поени од реакции
1.885
Па тоа може генерално во сите сервиси кај што менуваат тоа.
Да, само што никој нема екрани

Ако си најде/набави екран за монтажа не е проблем
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
Член од
4 мај 2011
Мислења
1.282
Поени од реакции
563
Дали знае некој сервис за Garmin 1440, замена на скршен екран?
 
Член од
24 февруари 2012
Мислења
132
Поени од реакции
7
Се продава самсунг с3 мини топ зачуван фул пакуање топ цена ... 2016-02-01 16.45.51.jpg 2016-02-01 16.45.57.jpg 2016-02-01 16.46.04.jpg 2016-02-01 16.46.09.jpg 2016-02-01 16.46.33.jpg
 
Член од
15 февруари 2012
Мислења
2.680
Поени од реакции
1.805
Продавам xiaomi redmi note 3 pro 16gb rom 2 gb ram, купен пред неполн месец од histore.mk,
Во перфектна состоја исто како нов, фул со кутија и гаранција 1 година.

цена 13000ден, без ценкање
 

Attachments

ErT

Console Dude
Член од
17 ноември 2007
Мислења
2.208
Поени од реакции
265
Продавам минимално користен (помалку од 1 месец, и потоа стоен 1 година во фиока) пензионерски телефон Алкател 2001х. Работи само на мрежата на Телеком. Телефонот е како нов, има радио, лед, dock полнач и батеријата трае најмалку 5 дена.

Слики: http://imgur.com/a/drT7D

Цена: 1000 ден
bump
 
Член од
24 јули 2008
Мислења
285
Поени од реакции
5
Prodavam Apple Watch 42mm Sport. Saatot e kupen od Amerika pred okolu mesec dena i e nosen nekolku pati, nema ni edna tocka na nego.
Bojata na saatot e space grey i doaga so crni kaiski i plus ednen par kaiski neotpakuvani.
Moze i zamena so ajfon.
Cena: 15500 denari image.jpeg
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
958
Поени од реакции
23
1.PRODAVAM ALCATEL POP D3 OT4035 - 2.000den
raboti na one so usb polnac i maska
2.PRODAVAM ALCATEL IDOL 2 OT6037 - 4.000den
raboti na site mrezi so usb polnac i slusalki
3.PRODAVAM iPhone 5C NEVERLOCK 8GB - 190eu
bela boja kako nov so GARANCIJA
So polnac, kabel, tempered glass i nekolku futroli
BEZ ZAMENI I CENKANJE
 

Kajgana Shop

На врв Bottom