Пазарете се тука!

Член од
12 август 2010
Мислења
2.892
Поени од реакции
904
Имам Lg l3 410 verizone, донесен е од Америка, каде би можел да го продадам, овде не може да се користи.
 
Член од
12 мај 2009
Мислења
4.981
Поени од реакции
2.248
Продавам HTC One M7 заинтересирани по ПП.
 
Последно уредено:
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.320
Поени од реакции
1.277
•Се продава Ipod 5th Generation уште 5 месеци под гаранција, 32Gb меморија.
•Со него идат оригинал слушалки, полнач како и силиконска заштитна маска и фолија на екран.
•Цена: 10.000 ден. ( има простор за договор)
Заинтирисирани - порака
10668120_804568549595588_1961963302_n.jpg 10668157_804568629595580_1397340199_n.jpg 10681651_804568592928917_1937511679_n.jpg 10685100_804568536262256_461660436_n.jpg 10695152_804568539595589_2124856196_n.jpg
 

Attachments

Член од
12 ноември 2008
Мислења
2.219
Поени од реакции
1.626
Се менува HTC HD2 донесен од Швајцарија, отклучен за сите мрежи. Инфо на ПП
 

-={K-O-R-U-N}=-

Wanna play a game?
Член од
14 февруари 2007
Мислења
13.046
Поени од реакции
3.299
Имам Lg l3 410 verizone, донесен е од Америка, каде би можел да го продадам, овде не може да се користи.
Нека ти го декодираат во некоја мобилара и користи си го / продај го.
 

krale

iFrit
Член од
30 јули 2011
Мислења
803
Поени од реакции
254
077908080

iPhone 5S (crn, nov, neverlock) - 525E
iPhone 5S (crn, nov, tmobile) - 465E
iPhone 5C (bel, 32gb, tmobile, NOV) - 350E
iPhone 5 (crni, novi 64GB) - 450E

iPad Air (16GB, wifi+4G, nov, bel) - 450E
iPad Mini (16GB, wifi) - 170E

Samsung Galaxy Note 3 (N9005, crn) - 360E
Samsung Galaxy Note 3 (N9005, crn) - 320E
Samsung Galaxy Note 2 (bel) - 225E
Samsung Galaxy S4 (crn) - 240E
Samsung Galaxy S3 (bel) - 150E

HTC ONE M8 (silver, neverlock) - 400E
HTC Sensation XE (crn) - 90E

LG G3 32GB 3GB RAM - 490E
LG G3 16GB - 450E
LG Nexus 4 - 160E
LG L7 - 70E
LG L4 II (nov, bel) - 65E
LG L3 - 40E

Sony Xperia M2 - 170E
Sony Xperia E - 35E
Sony Xperia Arc S - 65E
Sony Xperia X8 - 30E

Alcatel C1 (novi, crni i beli) - 40E
Alcatel Idol Mini 2 S (nov, bel) - 120E

TV LED 29" - 115E
 
Член од
23 јуни 2009
Мислења
946
Поени од реакции
22
ОТКУП НА МОБИЛНИ СО РАСИПАН ТАЧ ОД СЛЕДНИВЕ МОДЕЛИ
АЛКАТЕЛ
ЛГ
СОНИ
САМСУНГ
НАПИШЕТЕ ДАЛИ ИМА ОПРЕМА , ДЕКОДИРАН, ЦЕНА ,СЛИКА!!!!
ДРУГИ МОДЕЛИ НЕ МИ НУДЕТЕ И КОПИИ НЕ!!!!!!!!!!
 
Член од
23 февруари 2011
Мислења
1.320
Поени од реакции
1.277
•Се продава Ipod 5th Generation уште 5 месеци под гаранција, 32Gb меморија.
•Со него идат оригинал слушалки, полнач како и силиконска заштитна маска и фолија на екран.
Eдит •Цена: 8.500 ден.
Заинтирисирани - порака
Прегледај го приврзокот 102346 Прегледај го приврзокот 102347 Прегледај го приврзокот 102348 Прегледај го приврзокот 102349 Прегледај го приврзокот 102350
 

Џои

КИНЕКТиран
Член од
1 февруари 2007
Мислења
8.406
Поени од реакции
2.075
HTC DESIRE 610 купен пред 1-2 недели од Вип, телефонот е едвај и користен за тоа време, си има маска скреен протектор и гаранција фала богу.

Кутивче, слушалчина, полнач како шо е земен така и го даваме :icon_lol:.

Цена 11 000 денари, праќам насекаде во свеето, со тракинг бројче :pos:

Ако некој сакат сличе, видeo пишете ПП.

И не, не го даваме во замена за iPhone 5s :icon_lol:
 

theprince

Fan of Irony
Член од
3 февруари 2008
Мислења
1.252
Поени од реакции
155
Другар ми има самсунг с4 го дава во замена за ајфон 5, 5s ili Samsung s5so negova doplata koj saka neka mi pise
 
На врв Bottom