ПРАВЕН ФАКУЛТЕТ „Јустинијан Први“ Скопје

Crazy in Love

Here's looking at you kid.
Член од
25 јануари 2007
Мислења
23.859
Поени од реакции
25.413
Сум положила Современи политички теории со 35.:pipi:
Среќна сум многу!:vozbud: И нека ми каже сеа некој лош збор за Иванов ќе го тепам.:duel:
 
Член од
12 октомври 2007
Мислења
1.482
Поени од реакции
22
Ајде и од мене честитки и фала на инфото.
 

Justice for All

Tempus fugit
Член од
17 јули 2008
Мислења
1.372
Поени од реакции
85
Сум положила Современи политички теории со 35.:pipi:
уооооу... :bravo:секоја чест
п.с.:lud::baeh:
:smir:
Ок, сега да се пофалам и јас дека положив све. Ама што е најинтересно :cds:МЈП што немав учено ич, ама ич, баш ИЧ, положив. Едвај, на граница, ама положено си е положено.
Сеа ќе речеш си слушал на часови, јок бе брате, пола ги промашив, асистентката ми беше многу напорна. Значи, јас сум ти жив доказ дека системов на оценување е благо речено, во најмала рака ср*ње. Како може студент да положи без ич учење (једино што знаев беше кои се изворите на МЈП и што се јус когенс норми), само со знаење од општа култура и на среќа???


Јбг, да пробам ја лото да играм. М?:raz:
 
Член од
18 февруари 2008
Мислења
105
Поени од реакции
3
уооооу... :bravo:секоја чест
п.с.:lud::baeh:
:smir:
Ок, сега да се пофалам и јас дека положив све. Ама што е најинтересно :cds:МЈП што немав учено ич, ама ич, баш ИЧ, положив. Едвај, на граница, ама положено си е положено.
Сеа ќе речеш си слушал на часови, јок бе брате, пола ги промашив, асистентката ми беше многу напорна. Значи, јас сум ти жив доказ дека системов на оценување е благо речено, во најмала рака ср*ње. Како може студент да положи без ич учење (једино што знаев беше кои се изворите на МЈП и што се јус когенс норми), само со знаење од општа култура и на среќа???


Јбг, да пробам ја лото да играм. М?:raz:
абе да, ама тоа на граница што си положил не ти е гаранција за положен предмет.ке ти требаат уште доста поени за да го положиш предметот.

пс.многу е напорна бе таа елена(ако ти е таа асистентка):helou:
 

Тикви4ка

Нарцис со сина крв
Член од
1 март 2007
Мислења
3.134
Поени од реакции
273
уооооу... :bravo:секоја чест
п.с.:lud::baeh:
:smir:
Ок, сега да се пофалам и јас дека положив све. Ама што е најинтересно :cds:МЈП што немав учено ич, ама ич, баш ИЧ, положив. Едвај, на граница, ама положено си е положено.
Сеа ќе речеш си слушал на часови, јок бе брате, пола ги промашив, асистентката ми беше многу напорна. Значи, јас сум ти жив доказ дека системов на оценување е благо речено, во најмала рака ср*ње. Како може студент да положи без ич учење (једино што знаев беше кои се изворите на МЈП и што се јус когенс норми), само со знаење од општа култура и на среќа???


Јбг, да пробам ја лото да играм. М?:raz:
јор нат алоууууунн.... коа ја купив скриптата приметив дека буквите ми се пренапорни за читање и не се ни потрудив... НИШТО ОД НИШТОТО... и ПОЛОЖИВ.... некад го обожавам системов... ( ама повеќе го мразам)
а сме имале асистентка мјп? 100% ако иде во бифе ја знам
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Се отвара страницата на факултет од кај вас? Заебале нешто, не можам да видам групи дали направиле.
 
Член од
16 ноември 2008
Мислења
103
Поени од реакции
5
Не се отварат. Иначе колку шо знам групите за прва утре после 6 ќе ги објавеле
 

krembil0tina

Обзервер!
Член од
4 февруари 2008
Мислења
152
Поени од реакции
6
Сајтов уште не функционира а не знам што е со штрајков:pos2:

Утре прва година почнува со колоквиуми а ни термини точни не објавиле:tapp:
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
Сајтов уште не функционира а не знам што е со штрајков:pos2:

Утре прва година почнува со колоквиуми а ни термини точни не објавиле:tapp:
е ајде де...говеда...сега најдеа да се заебаваат:tapp:

п.с. ако дојде некој до информација дали и како ќе се полага, одма да постира...ај да одам да прочитнам уште малце
 

POWER-MKD

Per aspera ad astra
Член од
1 март 2008
Мислења
4.763
Поени од реакции
644
Има, има неколку говеда што цело време така работат за да нервираат намерно. Мене утре ми почнува нова учебна година, уште не знам која група сум.
 

lamja25

Grande FIORENTINA !!!
Член од
5 декември 2007
Мислења
2.339
Поени од реакции
66
ima nekoj sto ke polaga POLITICKI SISTEM na 29 ???
 

Cappie

Vincere non è importante: è la sola cosa che conti
Член од
29 мај 2008
Мислења
1.914
Поени од реакции
307
и шо треба сеа, утре да одам на факс уште од 12, затоа што тогаш почнува полагањето...а нема распоред за групи и слично...и ако мојата група е од 3 саат???:nesvest:
 
K

KomitaMKD

Гостин
и шо треба сеа, утре да одам на факс уште од 12, затоа што тогаш почнува полагањето...а нема распоред за групи и слично...и ако мојата група е од 3 саат???:nesvest:
Ќе си чекаш брат.Ај да се надеваме дека ќе се поправи странава на правен.Ако не ќе дремиме 3 сати
 

Kajgana Shop

На врв Bottom