Очила, цвикери, наочари ....

Член од
23 јануари 2005
Мислења
1.000
Поени од реакции
8
Ondak kazi i na drugarka ti deka e mnogu moderna, kujznae za iskachanje u grad preku den shto nosi... za skijanje !? :pos:
 
Член од
28 мај 2005
Мислења
6.373
Поени од реакции
177
LouWeed напиша:
EJ ljuge,mi treba pomos/sovet.........

ja kalpav mutav idiot si gi skrsiv naocarite i sea mi trebat novi.....

dajte predlog za dobar opticar (ili mozebi ima nekoj megju nas so e oppticar/ka)
ja sum malce izguben koa treba da odam niz grad za da kupam cvikerki,deka ke mi se prvi u mak....gi merat li nasite opt. ocite????deka sigurno ke mi treba pak povise diop...... :place: :place: :place:
dajte nekoj sovet ili kazete iskustvo kade da odam za da mi napravat ubavki naocarcinja.
THANX unapred

:?: :?: :?: :?: :?: :?: ............. :wink:
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
StenmarC напиша:
Јас сакам вакви, ама многу се скапи :( :( :( :( - факинг Бекам ги рекламира и ради тоа се уште поскапи





Иначе минатата есен за малку ми киднаа овие ...



беа само 50 евра, јас немав е*ан денар на страна :(

За оние кои ги интересира (сакаат да ми ги купат) шифрата за првите е Police S 2892M, а за вторите е 2825 (али овие се постар модел и веќе ретко ги има) 8)
Haha:icon_lol: Koga ti e rodenden?! Toj postariot model go imam doma i taka si sedi oti nikoj ne gi nosi:icon_lol: Barem tebe da ti gi poklonam. Gi imam oti porano tatko mi gi uvezuvase Police tuka vo free-shopovi na granica,i toj model ostanal za nego,go dobil na poklon :)
 

Divider

Seraphim
Член од
24 февруари 2005
Мислења
27.337
Поени од реакции
3.062
Jublo-extreme sports!

Adidas - extreme conditions!

Това е мојот избор. сличиња ќе стаам, покасно, сеа ме мрзи.
 
Ч

Чек Он Ит

Гостин













Mx.. колку ми се свигаат последниве:je::je::je::je:
 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Еве некои кои ми паднаа во очи.




Matrix. :)
 

I am a bitch

Мачкица
Член од
24 февруари 2006
Мислења
2.016
Поени од реакции
2
Летоска си купив едни гучи, мноооооооогу ми е криво што ги изгубив. И не ми е првпат да губам наочари.
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
E i mene mi e krivo so mama mi gi skrshi dolce&gabbana cvikerite sto si gi kupiv na champs elysees vo Pariz,ama toa e toa....:(
 

dusicka

UBAVA KAKO CVET
Член од
5 март 2006
Мислења
301
Поени од реакции
0
si kupiv nekade ped eden mesec Dior naocari nekade bea 350evra. Preubavi se i ic ne mi e zal i taka na leto ke mora novi da si kupam.
koga se raboti za mojot look ne se vazni parite vazna e markata i kako izgleda a cenata e najmalku vazna
 

Kajgana Shop

На врв Bottom