Очила, цвикери, наочари ....

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Јас сакам вакви, ама многу се скапи :( :( :( :( - факинг Бекам ги рекламира и ради тоа се уште поскапи





Иначе минатата есен за малку ми киднаа овие ...



беа само 50 евра, јас немав е*ан денар на страна :(

За оние кои ги интересира (сакаат да ми ги купат) шифрата за првите е Police S 2892M, а за вторите е 2825 (али овие се постар модел и веќе ретко ги има) 8)
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Ja gi zemev ovie pred 2 nedeli posle 6 meseci zjapanje u izglog, na rasprodazba iako sepak bea preskapi, ama cvikeri mi se slaba strana :lol:
 

Devilish Angel

Лошотија по потреба
Член од
7 мај 2005
Мислења
1.451
Поени од реакции
18
Eве нешто што би ми одговарало и што го сакам


Ми се слоши од цените ... не гледам повеке ... далеку ми е роденденот
 

ragazza

Adorable
Член од
3 јуни 2005
Мислења
2.870
Поени од реакции
29
Cvikeri ..Imam drugarce lopush i od kaj nego kupvam cvikeri nekako e bolno da davas 250 evra za gore navedenite koga mozis da gi zemis za 80 :)))
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
ragazza напиша:
Cvikeri ..Imam drugarce lopush i od kaj nego kupvam cvikeri nekako e bolno da davas 250 evra za gore navedenite koga mozis da gi zemis za 80 :)))
Па не се толку скапи кај нас... овие горе се 7 000 денари ... дај прашај кај другар ти колку чинат???
:lol: :lol: :lol:
 
Член од
26 април 2005
Мислења
1.691
Поени од реакции
44
Abe u pravo si, kaj nas moze da gi najdes za 80 ama tuka tesko, samo vaka na popust nesto poeftino, iako i togas se skapi, ama frik sum za cvikeri i ne zalam za dobri cvikeri :lol:
 

Дивајн

блаблабла
Член од
3 април 2005
Мислења
15.749
Поени од реакции
1.855
Имам многу специфичен вкус за наочари и многу се нервирам кога барам, едвај ми се погодуваат ... така да не се потресувам баш и никако не би потрошила толку на истите :lol: :lol: :P Злобница твоите ептен ми се свиѓаат, а и нешто вакво...



 

Офчар

The Bite of The Mamba [81]
Член од
24 април 2005
Мислења
3.717
Поени од реакции
57
Мразам помодарство.
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Не ми се даваат многу пари за очила... Ако ги скршам после срце ќе ме боли :D Имав едни најубави од Валентино, ама ми ги украдоа :place: :place: :place:

Овие ми се допаѓаат :D



 
Член од
10 мај 2005
Мислења
529
Поени од реакции
14
Мене досега многупати ми се случило да ми се допаѓаат некои цвикери, ама никогаш не сум ги купил затоа што јас и така носам наочари со диоптрија. Па во иднина планирам да купам некои јаки цвикери и да им ставам стакла со мојата диоптрија.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
јас обожавам вакви, незнам зш ама многу ми се цакани, а и супер стојат на лице 8)

 

vmx

Член од
25 април 2005
Мислења
5.633
Поени од реакции
201
Абе ја што имав едни цвикерчиња за сонце многу екстра беа, онака малечки супер беа нешто у стил на цвикерите на Neo во Matrix, али јебеш му матер у четвртокот кога се враќав од Битола у воз си ги забораив, ај нови ќе си купам.... кој ќе бара пак такви, мора да најдам.... :lol:

Нејкам некои големи цвикери зашто лошо ми стојат големи вака малечки цвикерчиња екстра се.... :lol:
 

Radical Boy

Говнојадец
Член од
21 април 2005
Мислења
3.529
Поени од реакции
59
Што би рекол Аца Лукас: Наочаре црне......... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Јас си имам едни адидас и не ги мењавам ни за тие што ги рекламирам Бекам :lol:
 
Член од
19 април 2005
Мислења
1.806
Поени од реакции
75
StenmarC напиша:
Јас сакам вакви, ама многу се скапи
Една од позитивните особини на раците (како зодијачки знак) е дека на време знаат да си го најават роденденот, а богами и да си нарачаат подарок? Дали сум во право? Дали е за тоа отворена темава? И дали јас да отворам тема за дијаманти? :wink: :lol:
 

StenmarC

Скијач
Член од
24 март 2005
Мислења
2.179
Поени од реакции
49
Aceva напиша:
StenmarC напиша:
Јас сакам вакви, ама многу се скапи
Една од позитивните особини на раците (како зодијачки знак) е дека на време знаат да си го најават роденденот, а богами и да си нарачаат подарок? Дали сум во право? Дали е за тоа отворена темава? И дали јас да отворам тема за дијаманти? :wink: :lol:
Еј чекај чекај ... не сум јас толку скромен :lol:
Ќе почнам јас со скијачките центри :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 

Kajgana Shop

На врв Bottom