Охрид

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Ако сакаш покрај езеро, на кејот, имаш хотел Ривиера. Имаш накај Билјанини Извори кога одиш хотели Галеб, па Милениум итн.
Зависи кај сакаш и колку сакаш да платиш:)
 

зунза

Модератор
Член од
27 јануари 2006
Мислења
3.301
Поени од реакции
59
Ubajni.
Sea bev na edna nedela,relax do max. :)
 

joki

Погана Паганка
Член од
1 февруари 2006
Мислења
1.054
Поени од реакции
16
Iris напиша:
Aj ve molam kazhete mi nekoi hotelchinja vo gradot (ne nadvor) kade bi mozhela da se smestam na nekolku dena. Odamna ne sum bila i ne mi e bash poznato.
...покрај езро "Ривиера"(просечен хотел)...и "Милениум Палас"...вториов е експлузивен...на влез на градот "Дончо"(најексплузивен),"Монтенегро"(добар хотел со поволни цени), "Чинго"(малку поскап)...
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Монтенегро ти е најубо..
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Дај кажете и за Охрид,кај е шемата,кај има топ журки,кај да е сега ќе одам да се издувам на некој ден!
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
Табана ти е преполно секој ден. а и Немо не е полошо. ај пиши како ке си поминиш кај и да ојш
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Fantom_oh напиша:
Табана ти е преполно секој ден. а и Немо не е полошо. ај пиши како ке си поминиш кај и да ојш
ЗА денски знам дека супер е секаде поготово Аквариус покрај езерце,топ.Е сега за ноќната шема сакав да знам како е,Табана секое лето било супер, се надевам и сега ќе е така.А и Лапидариус е добро така?
 

Fantom

Chikara
Член од
4 јуни 2006
Мислења
11.453
Поени од реакции
812
АуРоРа напиша:
ЗА денски знам дека супер е секаде поготово Аквариус покрај езерце,топ.Е сега за ноќната шема сакав да знам како е,Табана секое лето било супер, се надевам и сега ќе е така.А и Лапидариус е добро така?
јас ти зборвеф за навечер, Табана и Немо ти се топ. Лапидариус според мене ти е натпросечен, ама мојш и поубо да си поминиш. За преку ден, ако ти е за кафенце, мојш да ојш Баланс, Стилс, Андреа, Славица, Летница...

шо требит кажи ке те упатам ;)
 

АуРоРа

Засекогаш
Член од
15 мај 2005
Мислења
1.109
Поени од реакции
15
Fantom_oh напиша:
јас ти зборвеф за навечер, Табана и Немо ти се топ. Лапидариус според мене ти е натпросечен, ама мојш и поубо да си поминиш. За преку ден, ако ти е за кафенце, мојш да ојш Баланс, Стилс, Андреа, Славица, Летница...

шо требит кажи ке те упатам ;)
Фала другар,уште да го соберам друштвото и идеме накај Охрид!Еј а Арена како е?
Лани не беше лошо.
 

MaRiNa`Oh

стара школа
Член од
26 март 2005
Мислења
3.484
Поени од реакции
28
Арена налето ок е, зш имат скопјани. а преку година, освен налето е сељачана опрана!
 

Fortune

шодаенешчо
Член од
9 мај 2005
Мислења
12.493
Поени од реакции
183
Fantom_oh напиша:
јас ти зборвеф за навечер, Табана и Немо ти се топ. Лапидариус според мене ти е натпросечен, ама мојш и поубо да си поминиш.
Од каде па Лапидариус натпросечен? Не се дише внатре, воздух нема, треба на секои пет минути да се пробиваш и да одиш на терасата да се освежиш малку. Катастрофа.
 

Ann.

Queen of Nature
Член од
27 април 2006
Мислења
504
Поени од реакции
50
Лапидариус не е лошо,само што има ептен гужви и е многу жешко,а Планет е сега отворено така да таму барем имаш воздух а и после 1 саат е полно,се до сабајле...И се скопјани се таму...Еве утре требаше Владо Јаневски да пее,ама да видиме што ке испадне зошто зафркаваат малце со гостите:)
 
Член од
6 јули 2006
Мислења
109
Поени од реакции
0
Abe ohrid duri bev so drustvo super bese sega
zaminaa so da pramm kaj da idam ako ima nekoja ohriganka so ke me seta neka pise forum utre vecer ke proveram ali ne mi se verva da najdam takva:PPPdobar grad
 
Член од
4 април 2006
Мислења
9.179
Поени од реакции
3.073
MaJSTOrOT напиша:
Abe ohrid duri bev so drustvo super bese sega
zaminaa so da pramm kaj da idam ako ima nekoja ohriganka so ke me seta neka pise forum utre vecer ke proveram ali ne mi se verva da najdam takva:PPPdobar grad
Одма се даваш за женско аман бе !:pos2:

Иначе да не бегам од темава охрид е СУПЕР посебно на лето
 

SteF

I love this Kich
Член од
19 март 2006
Мислења
2.183
Поени од реакции
1
постов ке го оставам празен зш потписот прича сВе, а едино нешто шо не ми се свига во потписот мој што е веке МИНАТО СВРШЕНО !!!
 

Kajgana Shop

На врв Bottom