Организација за Баскет

Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Терминот уште стои, недела во 8 часот, јас и уште двајца ќе дојдеме :) Ве молам да не касните, малку порано да дојдете :D

@Stefan-kobe Мисир еден :kuracc:
 
Член од
23 август 2010
Мислења
38.370
Поени од реакции
108.803
Терминот уште стои, недела во 8 часот, јас и уште двајца ќе дојдеме :) Ве молам да не касните, малку порано да дојдете :D

@Stefan-kobe Мисир еден :kuracc:
Може, само од следната ќе дојдам јас, оваа зафатен сум и договорен. :)
 
Член од
25 јуни 2017
Мислења
57
Поени од реакции
149
Може, само пиши отприлика кој ден би играле.
 
Член од
16 декември 2013
Мислења
1.185
Поени од реакции
1.112
Истото место и време ко претходниот пат, недела во Мондано во 8 :)
 
Член од
3 ноември 2009
Мислења
6.313
Поени од реакции
36.793
Нешто баскет се собирате играте? Пишете ако ви фали играч. :D
 

Kajgana Shop

На врв Bottom